Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy itt nagyon...

Miért van az,hogy itt nagyon sokan okoskodásra használják ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Egyszer kiírtam,hogy a hosszútávú hasmenéstől fogyok-e,mert nem szerettem volna drasztikusan lefogyni,viszont csak ebbe a kategóriába tudtam besorolni a kérdésemet.Leírtam hány kalóriát tudok megenni (kb 600-800 at) egy nap,mert vakbél és vastagbél gyulladásom,vastagbél daganattal,ami miatt a vastagbelem felét el kellett távolítani és ugye a vakbelet. Aztán elkezdtek támadni válaszokba,hogy nem lesz tartós fogyásom,ha koplalok és nem hashajtóval fogok lefogyni,mert az vizet fogyaszt...stb..stb Nem értem mire jó ez a versengés,hogy "én jobban tudom,hogyan kell edzeni és lefogyni" meg előítéletesen hozzáállni a kérdéshez. Olyat is olvastam,amikor valaki nem ért a fogyókúrához,mert most kezdte először,leírja hogyan kezdte és ahelyett hogy tippeket,tanácsokat adnak neki inkább lehurrogják,hogy mit csinál rosszul,de azt nem mondják meg hogyan lenne jó.

Hatalmas tisztelet a kivételeknek,akik toleránsan valaszolnak az ilyen kérdésekre!



2020. aug. 1. 01:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de ha ilyen durván egyedi helyzetben vagy, amire valószínűleg senkinek sincs képesítése válaszolni itt ...


Akkor mért nem egy a háziorvosoddal, kezelőorvosoddal vagy egy dietetikussan konzultálsz?


Szerintem inkább a te részedről felelőtlen itt tanácsokat kérni vagy meglepődni a válaszok minőségén. Sok buta ember van, sokan félre értik a kérdésed, sokan alulinformáltak, de mégis írni akarnak stb...


A mostani kérdésed is értelmetlen, mert csak azt veszem le belőle, hogy ki akarod írni a fusztráltságod nem egy tényleges válaszra keresed a kérdést.

2020. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Félre íram :D nem egy tényleges kérdésre keresed a választ *
2020. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Semmi infó nincs az elején, így ne lepődj meg a válaszokon.

2020. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!