Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LCHF étrend! Tulajdonképpen...

LCHF étrend! Tulajdonképpen mi az? Sokan ajánoktták, de nem tudom mit és hogyan kellene!

Figyelt kérdés
Egy napi étrend mondjuk hogyan néz ki?
2019. ápr. 16. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan mint a ketogén, azonos low-carb, high-fat(alacsony szénhidrát, sok zsír) koncepció csak "kevésbé szigorú", és több szénhidrátot enged.
2019. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Low carb high fat vagyis alacsony szénhidràt és magas zsírtartalmú étrend. Èn neten akadtam rà, egy dietetikus àltal.

Màsfél hónapja élek így , ki lehet alakítani sajàt ízlés szerint. 6,7 kg mínusznàl jàrok, szenvedés, éhezés, koplalàs , kalóriàk szàmolgatàsa nélkül. Csak a tàpanyagbevitelt figyelem.

2019. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy rövid leírás az életmódról. Ez általános, de igazából személyre is lehet szabni, mondhatni magaddal lehetsz megengedőbb, amennyiben már van önkontroll, és picit hozzászoktál:) Én legalábbis így csináltam. Az alap a fontos, hogy abból ki mit hoz ki az már egyéni dolog. A csajszi dietetikus, és van youtubeon egy fogyni vágyóknak szóló videósorozata. Abban beszél erről az étrendről, nagyon jól elmagyaráz dolgokat, sok mindenről beszél benne, a motiváció fontosságáról, hgy miért nem ajánlja pl a kalóriaszámolgatást stb. Elmondja miért nem jó ha csak a mérlegre hagyatkozik az ember, ilyenek:) Szerintem rohadt jó, és nekem rengeteget segített. 2. válaszoló voltam.

2019. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!