Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 20/30 kg-ot fogyott!...

Aki 20/30 kg-ot fogyott! Milyen módszerrel értétek el?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Orbán fénykép a hűtőajtóra
2020. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%
Nem nagy módszer: cukros üdítőket nem iszok és valamivel kevesebbet eszek (de még a normalitáson belül). Egy év alatt 96 kg-ról (lehettem akár még több is, de ez mérlegezett) lejöttem 72-re.
2020. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kalóriabázis segítségével.
2020. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%

Sajnos idegi alapon nagyon gyorsan lement.

Sajnos még mindig folyamatban

2020. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ezzel a módszerrel.

22kg-t

2020. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LCHF -53 kg ( eddig).
2020. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Csak víz, szénsavas, csapvíz., a változatosság kedvéért. Tea cukor nélkül, vagy 0 kalóriás üdítő.

Egyszerre sokat ne igyál,mert éhes leszel(nekem ez a tapasztalatom.

Viszont a sok folyadék tényleg kell az anyagcsere gyorsítás miatt.

Este nem szabad enni.. Az a leghizlalóbb, szerintem.

2020. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Minőségi ételek + kalóriaszámlálás + nulláról fokozatosan felépített, de kemény edzés


175 cm vagyok, 97-ről 72-re fogytam le 20 hét alatt. Már csak 10-12 kilót szeretnék leadni, és bár kicsit lassult a dolog, de remélem, hogy év végéig összejön a végső cél is. :)


25N

2020. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhatározás, kitartás, edzés és kalóriaszámlálás. Nekem eddig 1 év alatt -23 kg. Kalóriát számoltam, és mindezt minőségi alapanyagokból vittem be. Nekem csak ez segített kontrollálni az étkezésemet. Cukros üdítőket előtte sem ittam, a cukrot minimalizáltam heti 2-3 túró rudira, vagy ha megkívántam valamit. Nekem ez segített hosszú távon, mert ha teljesen kiiktattam volna, szerintem nem bírtam volna sokáig. Ezen túl pedig próbálok minden étkezéshez fehérjét, zsírt és szénhidrátot enni, hogy hosszútávon jóllakjak tőlük. Ugyanez a teljes kiőrlésű dolgokkal. Érzem is, ha pl fehér tésztát eszem, haamrabb leszek éhes. Ugyanez, ha zabkását eszem, amiben nincs elég fehérje. Mindezek mellett heti két súlyzós edzés, így formálódik is az alakom. Még 7-8 kilót le szeretnék adni, utána mehagyom a főzést és az egészséges alapnyagokat, de többet fogok enni, kevesebb mréegetéssel. Most próbálgatom az időszakos böjt 16/8-as változatát, de azért a nagyrészt a rendes diéta végzi, ez csak plusz
2020. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!