Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,6kg fogyás 2 hét alatt jó...

1,6kg fogyás 2 hét alatt jó vagy kevésnek számít ekkora súlynál?

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriákat és próbálok mindennap legalább egy keveset sportolni is. 81,7 kgról szeretnék legalább 58-60kgra lefogyni. Nagyjából 2 hete kezdtem el, pontosabban 12 napja és eddig 1,6kg ment le. Ez mennyire lesz így jó? Próbálok úgy étkezni, hogy semmi se maradjon ki szóval eszek minimális mennyiségben édességet és pl.lisztes dolgokat is, de azon vagyok, hogy ez tényleg minél kevesebb legyen és napi legalább fél kg zöldséget eszek halas étellel vagy leginkább csirkemellel. Kellene ezen változtatnom valamit?
2020. aug. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.

Ha stagnálni kezdenél akkor kell majd újragondolni.

Én egy hete kezdtem 95 kgról szeretnék 65 alá menni. Én annyit tettem még, hogy kenyeret és édességet teljesen mellőztem. Majd meglátjuk lesz e siker.

2020. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert! :) Szeretném én is teljesen elhagyni az édességet és a lisztes dolgokat, de ahogy ismerem magam nem bírnám sokáig, főleg édesség nélkül, így most próbálom fokozatosan csökkenteni.
2020. aug. 23. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó az elgondolás, sok sikert!

Szerintem viszont nem jó irány, ha nullára csökkentesz olyasmit, amit egyébként nagyon szeretsz. A kezdeti időszakban, az átálláskor persze lehet könnyebb valamit telejesen kizárni, de azt javaslom, hogy hosszú távon ne akarj magadtól semmit megvonni, mert annak sóvárgás és falásroham lehet a vége. Ha kis mennyiségben engedélyezed magadnak a bűnözést, akkor sokkal kiegyensúlyozottabb leszel, csak arra figyelj, jogy maradj kalóriakereten belül.

2020. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ráállnal a zöldség alapú étrendre, akkor nem kívánnád az édességet.
2020. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hete? Még el sem kezdődött a fogyás. :) Kitisztultak a beleid, lement egy kis víz, meg kifújtad a levegőt, ez pont 1.6 kiló.
2020. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!