Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hiztam?

Most akkor hiztam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok 168 cm magas. 63 kilóról sirekerult lefogynom 57 kilóra. Viszonylag lassan,nem követtem szigorú diétát,mert azok nálam jojó effektust eredményeztek. Így inkább elhagytam a lisztet tésztaféléket. Fogamzásgátlót kezdtem szedni és otthon felejtettem 4 napos nyaralás alatt.szerdán méreckedtem 57.2 voltam. Szombaton ismét ráálltam 59.5 lettem és ma is ennyit mutatott. 2 nap nem figyeltem a "dietara" de 2000 kcl-nál akkor sem vittem be többet.

2020. aug. 24. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, inkább visszatartja a szevezeted a vízet, és/vagy nem voltál wc-n.
2020. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam. Ma zöldséget eszem és sok teát iszom. 56 kg volt a cél így kicsit elkeseredtem.
2020. aug. 24. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, lehet ennyi ingadozás. Reggel mérted mindkettőt? (Felkelés, pisi után, reggeli előtt)
2020. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen reggel azok után,ruha nélkül.
2020. aug. 24. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En egy héten csak 1x mérem magam szombaton reggel pisi után. Ne mérd magad tobbszor egy héten.
2020. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Én 166 cm vagyok és 67 kilóról indultam. Most 64 vagyok, 3 hónapba tellett lefogynom 3 kilót. A célom egyébként 54 kg. Azt tanácsolnám hogy ne mérd magad minden nap. Heti egy alkalmat ajánlanék, ha muszály akkor kettőt. Ezzel még én is küzdök nehéz megállnom megmérés nélkül. Például ha 2 grammal több vagyok mint tegnap akkor máris elszomorodok, pedig valószínűleg csak többet ittam. Szóval heti kétszer mérd magad ugyanabban az időpontban. (Reggel kevesebb vagy mint este). Sok sikert!
2020. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én minden nap mérek, de az aznapi mérést nem veszem figyelembe, csak az előző hét nap átlagát. És még így is figyelnem kell arra, hogy mensi előtt feljön +2 kg mindig (utána meg le, sőt több).
2020. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatodik vagyok, lehet hogy furcsa de én mindig mensi alatt fogyok, utána nem jön vissza.
2020. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam minden nap. Jó most ezek után nem bírom megállni. De ma reggel 1kg-val kevesebbet mutatott.
2020. aug. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!