Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg karfiol levest...

Timido kérdése:

Rengeteg karfiol levest ettem, és most másfél kilóval nehezebb vagyok. Mit tegyek? Hogy mozogjam le?

Figyelt kérdés

[link]


egy ilyen ételhordó ( a legalsó, az a leveses ) tele volt, én meg megettem.

Ezen kívül mást nem is ettem ma, csak három tojást. reggelire. mit ehetek még ma?

mennyi kalória lehetett az az egész edény leves?

el vagyok keseredve, mert majdnem 62 kiló vagyok, pedig 59,5 kg voltam már :((


2010. aug. 5. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
agyatlan marha, pisild ki a vizet majd és rögtön 1,5 kg-mal könnyebb leszel... koplalás helyett meg egyél rendesen és ne méregesd magad óránként
2010. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
amúgy meg zöldség, gyümölcs, több fehérje??? vagy az felesleges, mi?
2010. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL XD

Mit tegyél?Növessz magadnak agyat XD

2010. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én megittam 1 liter vizet, ettem 3 kg dinnyét more, és képzeld el, 80 kilót mutat a mérleg!:O

elmentem pisálni meg sz*rni, és hopp megkaptam a 76 kg-os testsúlyomat, amin kb 2 kiló zsír van :OO

2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ehhez már azért durván hülyének kell lenni :DDD
2010. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jol vanna. elég volt ennyi válasz. egyszerűen csak beparáztam, mert elég komolyan edzek, naponta futok, kickboxolok, óra hosszákat sétálok,túrázok, hogy az utolsó 5 kilót le tudjam végre valahára adni, és nagyon megijedtem, amikor láttam, hogy oda a munkám eredménye.

nem kérek több választ.

aki bunkón válaszolt, ment a lepontozás!

2010. aug. 5. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
most őszintén kiscsillag, szerinted pár szem kapfioltol és egy tál viztől elfogsz hízni?
2010. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a koplalástól fogsz hízni, nem mellesleg kizárt, hogy napi ennyi kajával intenzíven edz...arról nem is beszélve, hogy az edzs izmot fejleszt, ami ugye a zsírnál nehezebb azonos térfogat esetén
2010. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és ki mondta hogy koplalok?

valószínű ha ennyit mozgok többete szek, erre nem gondoltál?

2010. aug. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!