Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok. Jövőre...

18 éves lány vagyok. Jövőre érettségizem és szeretnék pár kg minusszal könnyebben menni egyetemre. Magasságom: 175 cm, súlyom: 74 kg. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell ilyen baromságokat írni, hogy 15 kiló feleslege van... :S szánalom. Ezért van ennyi testképzavaros csaj manapság.
2010. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek.

Mármint az utolsóval...

2010. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Szépen lepontoztatok!Már nem először látom,hogy a fogyókúra kategóriába nem szeretitek az igazságot.

Akkor fogyózzatok a Nők lapjás módszerekkel,önámítók!

2010. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az uccsó válaszoló testépítőknek ajánlott diétás értékeket ad meg. Nem igaz, hogy olyan nagy súlyfeleslege lenne, sőt normál súlyú a kérdező. Max. 3-5 kilót szabad fogynia. De talán még jobb, ha nem is a kilókat nézi, hanem inkább testmozgással próbálja formálni magát és kilóban esetleg nem is változik, hiszen az izomzata növekszik. Fiatal egészséges nőből ne csináljunk veseköves véznát. 2g/tskg fehérjével se lesz még plötty és nem lesz túl savas se. 2-2,5g/ttkg fehérje 1-1,5g szénhidrát. Persze a szénhidrátnál az egyszerű szénhidrátok(cukor,fehér liszt, stb.) kizárva
2010. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Tudod a vércsoportodat?

Mert a szénhidrátmentes diéta, lehet, hogy hatásos, de én három nap után rosszul lettem tőle úgy, hogy TÉNYLEG SEMMI szénhidrátot nem ettem (értsd: csak hús, zöldségek).

Nekem A-s a vércsoportom, ennek kifejezetten nem ajánlott a hús, igaz néha megkívánom, most hevertem ki egy gyomorrontást valami darált húsos kajától...:)

Szóval nézd meg ezt, valami orvosi papíron biztos rajta van, nem kell eszerint diétáznod, de a tiltott dolgokat felejtsd el, mert ezek mérgek a szervezetednek, ergo hízol tőlük. Az ajánlott ételek közül pedig lehet, hogy találsz általad kedveltet is.

Ja és az aranyszabály: egy enyhe vacsora szigorúan hat óra előtt tényleg hatásos.

2010. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért kell azt mondogatni hogy "nem kell fogynod, jól nézel ki"... Azt hiszitek erre van szüksége az embereknek?? A fogyókűrám alatt ki tudtam volna kaparni a szemét aki elkedzte hogy nekem nem is kell fogynom... A kérdező ezzel a magassággal és súllyal nem túlsúlyos, de van rajt 10-15 kiló felesleg! Én csak tudom, 170 vagyok és 65 kiló és az az 5 kiló bizony plusz..
2010. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
figyi én nem tartom magamat kövérnek, de tényleg nem is vagyok az. Ráadásul szerencsére egyenletesen oszlik el rajtam, homokóra alkatom van. De attól én még nem érzem magam jól így és szeretnék hasznos ötleteket :-)
2010. aug. 7. 21:56
 18/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló, meg a diétás étrendes valószínűleg nincs tisztában azzal, hogy nem mindenki egyforma, nincs olyan, hogy ideális testsúly egy magassághoz, amitől nem lehet eltérni...

Én is 73-74 kg vagyok, nem érem el a 170 cm-t sem, de egyenletesen oszlik el rajtam is, jut mindenhova. Van rajtam felesleg, de nem vagyok kövér, kb 6-8 kg plusszom van, de láttam már (nem egy) olyat, aki 60-65 kg, és kövérebbnek néz ki pl nálam.

Nem a súly számít, a centik, és az arányok meghatározóbbak...

2010. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Akkor a félreértések elkerülése végett,akit érdekel az mérjen egy testzsírszázalékot!

[link]

24% felett már nem egészséges hosszabb távon.

2010. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

hogy lenne már 15 kilo feleslege???

szerintem meg nincs feleslged, hanem tornázni kell rá

de ha van akkor is max 5 kilo nem 15!

2010. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!