Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor fogytál 10-20-akármenny...

Amikor fogytál 10-20-akármennyi kilót könnyedebb lett a mozgásod és örömtelibbek a napjaid? Vagy a mozgás könnyebb, de a hangulatodat nem befolyásolta a súlyváltozás?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lett, és jobban is érezte mmagam (bár nekem elég sokáig tartott hozzászokni, hogy leadtam a feleslegem, sokáig utána is kövérnek láttam magam a tükörben). Meg az emberek hozzáállása is más volt utána hozzám, különösen az ellenkező nemé, és nyilván ez idővel jót tesz az ember közérzetének, önbizalmának.
2020. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyedebb, robbanékonyabb lettem
2020. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb mozogni, és igen, boldogabb vagyok. Mivel anno mindennapi fájdalmakkal éltem. ( Életveszélyes mértékben voltam elhízva). Ezek a fájdalmak mára elmúltak, pedig épp csak fêlút után vagyok csak a fogyásban. Jelenleg közepes mértékben vagyok elhízott. Lassan átlépek majd az enyhe fokozatra, utána jön a túlsúly, majd a normál súly.
2020. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyedebben mozgok, mióta leadtam 20 kilót, és még további 10-et szeretnék.
2020. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könnyebben mozgok, és erőt ad a tudat, hogy képes voltam lefogyni (senki sem hitt bennem). Meg már attól is jobb kedvem van, ha a tükörbe nézek, és nem egy zsírdisznót látok, hanem egy arányos férfit.
2020. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál?
2020. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
könnyebb lett a mozgás és persze hogy jobb belenézni a tükörbe, mert nem egy túlsúlyos alakot látok, hanem egy formásabb, laposabb, soványabb testet
2020. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!