Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta nem érdekel a diéta...

Amióta nem érdekel a diéta azóta remek döntéseket hozok! Véletlen lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de 16 éves vagyok szinte és már 13-14 éves korom óta folyton figyeltem a kalóriákra, a bevitt ételre, ne legyen túl cukros, ne legyen túl zsiros, stb. stb.

De amióta már nem érdekelnek ezek azóta sokkal jobb döntéseket hozok, ha belegondolok.

Nem csodás ? :-D


2010. aug. 5. 21:26
 1/4 anonim válasza:
,
2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is pont ezt tapasztaltam. Szerintem vannak területek az életben ahol érzés után kell menni és nem holmi gépies szabályok után. A táplálkozás egy ilyen terület.
2010. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom. Sosem figyeltem a kajálásra, és mindig érzés alapján ettem. Ugyan dagadt nem voltam soha, de lett egy vastagbél gyulladásom. Hja mellesleg érzésből minden este megettem egy mekis fagyit, és napközben meg majdnem minden nap egy pudingot. Ettem finom pörköltet is sültkrumplival, meg lecsót. Ezek voltak a kendvenc kajáim. Aztán jól rácsesztem, mert utána fél évig diétázhattam, és gyógyszereket szedhettem, hogy valamennyire rendbejöjjön a hasam :/


Ennyit az érzésekről. Persze mostmár érzésből tudom, hogy mit szabad enni és mit nem, mert megtanultam. És akkor így nem is vagyok már beteg :)

2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg fordítva vagyok. Régen mindent összeettem, nem érdekelt mit és mennyit. Az egész életem szétszórt volt, el voltam hízva, ez miatt kisebbségi komplexusom is volt, toltam magamba az energiaitalokat, az anyagcserém fejre állt teljesen..

Amióta meghatározott kajamennyiséget eszem meghatározott időkben és jó minőségben, azóta mindent ehhez igazítottam és jelenleg teljesen elégedett vagyok az életemmel és a döntéseimmel (2 éve kb). :P

2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!