Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány órát bírtok ki éhségérzet...

Hány órát bírtok ki éhségérzet nélkül reggeli és ebéd között?

Figyelt kérdés
Hánykor szoktál reggelizni és ebédelni?
2020. szept. 2. 20:16
1 2
 11/18 anonim válasza:
30%
Én 1-2 napot simán kibírok kaja nélkül... 2. nap már érzem az izmaimat, de nem hal bele senki ha nem eszik mondjuk egy nap . Fura nekem hogy néhányan azt írjatok , hogy 8kor reggeliztek és nem birjatok ki ebedig 😧
2020. szept. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugye milyen fura? :) Nekem az volt a furcsa, hogy nekem miért kell 2 óránként ennem, amikor mások körülöttem simán kibírnak fél napot evés nélkül. Aztán kiderült, hogy IR-es vagyok. Nekem nem igazán éhség volt, amit éreztem, inkább a vércukoringadozás miatti rosszullét. Amióta más az étrendem, én is tovább bírom evés nélkül, és máshogy jelentkezik az éhség is, sokkal könnyebb elviselni.
2020. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Étrendfüggő. Meg reggelifüggő. Általában szoktam tízóraizni. Ha nincs rá lehetőségem, akkor zabkását eszem reggelire, az kitart 2-ig is, ha kell. Volt egy időszak, mikor kevesebb szénhidrátot ettem (bevitt kalória 40%-a, nem pedig a hivatalos ajánlás szerinti 50%), akkor is kevésbé éheztem meg délelőtt.
2020. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon mások az emberek. Én míg a szênhidrát volt a fő táplálékom, 3 óránként majd éhen haltam, azóta kiderült hogy IR beteg vagyok, liftezett rendesen a vércukrom, ezt már megtanultam jól kezelni életmód teràpiával, a szénhidrát most már csak a bevitelem 11-18, max 20%-a. 6 órát simán elvagyok evés nélkül. Nagyon jó érzés😊😊😊
2020. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
56%

Ha 9-10 körül megeszek kb 1000 kalóriát akkor szinte estig meg sem éhezem.

Ez egy nagy szendvics, zöldséggel, felvágottal, sajttal, tejeskávé, dzsúz, tükörtojás, sült krumpli.

Ha csak csipegetek akkor 2-3 órát.

2020. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én nem szoktam reggelizni, reggel nem kívánok semmit. 2 körül megéhezem, ebédelek, aztán már csak 5 körül eszek, amikor hazaérem.
2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem reggelizek, 2 körül ebédelek, nem a legjobb, de nem tudnék már visszaszokni a reggelire.
2020. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Időnként van hogy reggel eszek, majd legközelebb csak du. 6-kor tudok tudok enni.


Van hogy szimplán elfelejtek előkészíteni kaját és úgy alakul a napom, hogy ha nagyon akarnám akkor csak Mekit és hasonlót tudnék út közben gyorsan megenni, így várok míg nem jut alkalmam normális ételt enni amiben tudom pontosan miből mennyi van.


Ha egész nap otthon vagyok van hogy délben reggelizek, de már 8kor fent vagyok.

2020. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!