Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor valaki fogyási tippet...

Amikor valaki fogyási tippet kér, miért nem javasoljátok neki az alábbit?

Figyelt kérdés

Miért nem tanácsolja senki a kisebb adagokat a kedvelt ételekből ?

Nem akarok vitát kezdeményezni, de 50%-át a fogyni vágyóknak elijesztitek a saláta, gyümölcs és grillezett hús teóriával, mellesleg fogyni kitünően lehet, hogyha valaki azt eszi, amit szeret, de helyette csak fél adagot


Nos ?


2010. aug. 6. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Több okból.

1. A zsíros, cukor ételek fél adagban is csak egy kicsivel jobbak, mint teljesben, hosszú távon ugyanazokat a betegségeket okozzák. Nem véletlenül híztak el tőle.

2. Ha valaki folyamatosan fél adagot eszik, állandóan éhes lesz. Ettől ideges lesz, rosszabb esetben fejfájás, rossz közérzet társul hozzá, végül kizabálja a hűtőt. Ellenben ha egészséges ételekből, amiknek alacsony a kalóriatartalma, jóllakik, sokkal jobb eredményt érhet el.

2010. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én teljesen osztom a te véleményedet.Tetszik az a diéta is de nem valósítható meg számimra.Ugyanis az én párom húst hússal tipús így mindig kiadós kajákat kell főznöm az időmbe meg sajnos nem fér bele h a kislányomra az apjára és még magamra is külön főzzek.így jutottam el oda h mindenből eszek csak kevesebbet.levesből pl többet a másodikból keveset.nem eszek fehér kenyeret csak teljes kiörlésűt.próbálom hagyagolni a cukrot és a nassit.ezeket persze kisebb nagyobb sikerrel.szóval a mondandom lényege h kb másfél hónapja fogyozom igy és már sikerült leadnom 5 kg.160 cm magas és eddig 65 kg voltam mostmár csak 60kg:)még szeretnék leadni legalább 3-4 akkár 5 kg is.eleinte mozogtam Rubint Réka napi 20 perc de most nem volt időm a lány mellett tudom csak napi 20 perc de nem ment.de nem is híztam vissza....ugyh nekem eddig bejött ez a módszer....

2010. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második: köszönöm a véleményed


Első: a bizonyos ételek tilalma ugyancsak ingerlékenységet okoz

Plusz, hogy fél adag normál adagot jelent

Egész adag túlevést jelent a legtöbb kövér ember esetében

Ennyi

2010. aug. 6. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert arányaiban ugyanolyan szarul fog enni. Most, hogy nem viszel be 1200 gramm CH-t csak 600-at, és mellette nem mozogsz, ugyanúgy elzsírosodsz...


Az étkezésed minőségén kellene javítani, és mozogni sem ártana...

2010. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régebb senki sem volt saláta meg grillezett hús mániás és mégis fele annyian sem voltak kövérek !
2010. aug. 6. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben nem volt fehér kenyér, és korlátlan mennyiségű zsíros kaja... És emellett napi 12 órát dolgoztak a földeken, és ezért nem volt mindenki kövér.
2010. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!