Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van bevállt tipped gyors...

Van bevállt tipped gyors fogyás utáni bőr feszesítésre?

Figyelt kérdés
Betegség miatt 1 hónap alatt fogytam 10 kilót és kicsit meglátszik a bőrömön. Nem ereszkedett meg kifejezetten, inkább csak narancsbőrös lett, vagyis nem egyenletes a felszíne, pláne, ha összenyomom vagy épp úgy mozgok. Viszont sajnos most a testemen nagy kiterjedésben, így a combomon, hasamon, karjaimon... Sajnos a betegségem miatt nem is nagyon mozoghatok már, szóval azon kívül mit tehetek még magamért?

2020. szept. 10. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kollagént szedj. Nekem bevállt.
2020. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, a legjobb a halkollagén peptid, plusz hideg-meleg váltózuhany, sok víz fogyasztása. Nem tudom milyen betegséged van, de általában a jógázást, könnyű kerékpározást és a sétát mindenkinek ajánlják, ezek a mozgások nagyon kímélőek.
2020. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Marhakollagént szedek már. Jelenleg agyműtétből épülök fel, úgyhogy most maximum sétálni szabad egy darabig, jógázni már sose jógázhatok. Ha van valakinek jó feszesítő krém ötlete is szívesen veszem. :)
2020. szept. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!