Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hehet hogy akármennyit...

Mitől hehet hogy akármennyit fogyok, a hasam nem változik?

Figyelt kérdés
2 hónapja életmódot váltottam. Fogytam 7kg-ot. Csak egészséges ételeket fogyasztok, minden nap minimum 1 órát sportolok. 2 naponta pedig hasazok is. Nem nagyon merem eröltetni a hasazást, mert a bal oldalon az alhasam nagyon fáj, mintha egy ököl méretű kő lenne ott. Mi lehet ez? 3 éve császármetszésem volt, hátha ez lényeges. Orvosnál voltam. Azt mondta a doki hogy meg fog jonni és azt érzem. De már 4 hónapja érzem. Hasra feküdni nem is tudok.
2020. szept. 17. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dokinál voltál, nőgyógyász? Megérne egy alapos kivizsgálást a dolog. Lehet petefészek-ciszta, mióma vagy sérv is. Keress egy másik orvost.
2020. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen nőgyógyásznál voltam. De elég lekezelően bánt velem. Szinte az arcomba nevetett és megoldta egy sima ultrahanggal. Semmiféle gyógyszert nem írt nem küldött további vizsgálatra nem kaptam tanácsot sem.
2020. szept. 17. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Ez nem diéta probléma hanem egészségügyi. Ne hagyd, hogy letázzanak, rázd le a megalázást (átérzem, én is mentem át hasonlón, de szívd fel magad, és legyél határozott),addig menj, amíg nem kapsz normális választ.
2020. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nőgyógyászt keressek mindenképp ugye?
2020. szept. 17. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a háziorvosodnak mondd el és elindulhatsz azon az úton is.
2020. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom
2020. szept. 17. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Elhízástól függően, 7kg nem egy óriási változás főleg hogy az elején főleg vízsúlyt vesztesz.


Annyinál még nem kéne észre vennek igazi változásokat.


A másik meg hogy ha vannak változások, azt sem veszem észre, mert azok pici inkrementálisak, amiket nem veszel észre magadon, mert mindennap látod magad a tükörben.

2020. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam oda hogy amúgy nem vagyok túlsúlyos. 66kg-ról fogytam 59-re. Szerintem azert ilyen súlynál látszódnija kéne.
2020. szept. 17. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a jó orvosok többsége már elment külföldre, mert ott több a pénz és a megbecsülés, jobbak a körülmények.


Az is lehet, hogy császár miatt a hashártyád hozzátapadt valamihez, s ez a beledet tekeri. Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz.

2020. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is mindenkepp koze van a csaszarozashoz. Mert kb ugyanaz a fajdalom mint a mutet utan. Csak egy kicsit folotte.
2020. szept. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!