Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Már lassan minden diétát, fogyókúrát, életmód váltást ki próbáltam már. Még sem fogyok.

Vérképem is jó, egyedül az a bajom hogy vérszegény vagyok, de szedem rá a gyógyszert. Nem nassolok, nem csalok, még sem akar mozdulni a mérleg. Megint csináltatok majd vérképet, mert ez nem állapot. Ettem már 1200 kcalt. Nem fogytam. Gondoltam raktározik a szervezetem ezért feljebb vittem 1500 kcalt. És semmi. Nem merek 1000 kcal alá menni, 1800 kcalig sem,attól már szerintem híznék. 1 éve szültem, 90 kg vagyok és 160cm. 20 éves. 4 hónapja kezdtem el csinálni, és semmi azotta sem. Centiben sem. Már teljesen el vagyok keseredve,már komolyan. Valaki segítsen mi lehet a probléma. Személyre szabott étrendel menyivel lehetne könnyebb? Csak hát egy kisebb vagyon mind.:(



2020. szept. 17. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem ártana hormonvizsgálatot, pajzsmirigyet és a cukrot is megnézni.
2020. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert először fejben kell le fogyni .
2020. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fejben már elvan döntve. Már olyannyira hogy már mindent meg tettem. A paleo diétátol meg rosszul is lettem, elajultam. Gondolom a kevés ch miatt.
2020. szept. 17. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Mindenfélével tele vannak rakva az ételek, akármit is eszünk meg, mindegyikbe van valami adalékanyag. Csak ugye ezt nem tüntetik fel a termék tájékoztató papíron, mert akkor a kutya sem enné meg azt, ami a boltok polcain van.
2020. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha a kalóriaszámlálás nem hoz eredményt, számold a makrókat is, próbálj ki többféle szénhidrát-zsír arányt (fehérjéből pedig vidd be a szükséges mennyiséget). Ha még ez sem elég, törekedj arra, hogy minél kevesebb finomított, feldolgozott ételt egyél, több zöldséget, és szedj D-vitamint, magnéziumot.

Amúgy egyetértek az 1-essel, első körben érdemes orvosi vizsgálattal kezdeni, ha ennyi kalóriával nem tudsz fogyni.

2020. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez a kalória számolás is egy hatalmas agymosás. Arra lett kitalálva, hogy az emberek utálják magukat, mert mondjuk többet ettek a kelleténél aznap meg ilyen hülyeségek, azért találták ki, hogy bűntudatot ébresszenek a fogyni vágyó emberekben.
2020. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha 4 hónap alatt sok mindent kipróbáltál, akkor egyik próbálkozásod sem lehetett kitartó. Életmódot meg aztán végképp nem válthattál 4 hónap alatt. Gondolom nem 2 nap alatt jöttek rád fel a fölös kilók. Sajnos lemenni még lassabban fognak. Válassz ki 1 szimpatikus módszert, amit úgy érzel, képes leszel tartani ÉVEKIG. Vagy akár életed végéig. Türelem, kitartás. Menni fog, csak ne add fel.
2020. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
92%

Európa legelhízottabb népe vagyunk. Ha nem az étrend teszi akkor valami más,ami csak itt van.Mondják hogy jódhiányos a terület stb.

Vagy túl sok a kényelmes tévézés,netezés. Ez is statisztikai adat. Nőknek nehéz fogyni,a nejemen látom hogy alig eszik.Én persze vígan zabálok és semmi gond.

2020. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel van egy 1 évesem. Már tud menni egésznap futok utána, le sem tudok ülni, egésznap sétálunk, boltba megyünk, családot látogatunk, most a vírus helyzet miatt,csak az udvaron játszunk( futok utána, hogy ne egye a füvet😂) itt nincs lustaság egésznap,plusz a házimunka is.
2020. szept. 17. 23:43
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem pont 4 hónap alatt próbáltam ki mindent, de most álltam rá jobban.
2020. szept. 17. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!