Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottam hogy az alkohol...

Hallottam hogy az alkohol hízlal, de a marihuana azis hízlal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Füvezni akarsz csak azért, hogy ne hizzál ?

Pfff......egy marék szánalom vagy !

2010. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

megsúgom ok? de ez titok;)

akkor kicseszett módón fogyaszt.. ha JOL BESZIVSZ és nem eszel addig mig ki nem tisztulsz. ha szivál már akkor tudod h utána mikor beüt olyan rohadt éhes leszel.. hogy az hihetelen. addig se pia se cukros lötty csak vííz.

2010. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem a fű hízlal, hanem az, hogy farkaséhes leszel közben/utána és nem fog érdekelni a súlyod, enni fogsz, ismerek jó pár dagi füvest...

az alkohol is hízlal valamennyire, nem tudom, mennyire tudsz mértéket tartani, mert pl. egy jó minőségű száraz bor vagy pezsgő nem kimondottan hízlaló, a sör, rövidek, koktélok vagy édes likőrök már inkább, az alkohollal is az a gond, hogy gyomorsavat csinál és azért leszel éhes.

2010. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
holnap fogok füvezni elösször ezért kérdeztem. köszönöm h válaszoltatok majd probálok közbe vizet inni és nem enni...
2010. aug. 7. 21:43
 5/22 anonim ***** válasza:

2. vok...

hihetelen önfegyelem kell h ne egyél.. ez igy van de 3 hó alatt leadtam 10 kilót. gyönyörüen lement. nem erre használtam direkt.. de erre is jovolt. persze én nem ajánlom.

2010. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

megint 2.

elöször.. háát.. ott ne erre figyelj majd ha tudpod h milyen fleshet kapsz egy blanttól majd akkor figyelj erre. addig arra figyelj h ne pánikolj be lazulj el.. tényleg higyj nekem nem lesz semmi baj.. VIIIZ sima viz legyen náéad.. szomjan fosz dögleni ha nem teszed. és ha akarsz elsönél csinálj amit kivánsz.

az első mindig más.. mint a sokadik. lásdd sex egy csajnak...

2010. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem a kérdéshez tartozik, de miért csinálod? Annyian rákattantak már a fűre, ne próbáld ki, nem is tudod, hogy fogsz rá elsőre reagálni. Nincs szánalmasabb, mint egy belassult, mindenen vigyorgó agyatlannak tűnő idióta.

Gondold meg.

2010. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm 2-ember , már honapokota akarok fogyni de sehogyan nem sikerult, általába amikor tudom hogy este alkohol lessz akkor nem eszek mert az alkoholba ugyis van kcal..


már régota szeretném kiprobálni, már kifizettem bnömnek és hnapra meglessz .. már kiprobáltam az algopirint vodkával és elég ütős, de ennél érzem hg többet akarok.

remélem hogy nemlesz kajaflash-em , ha mégis akkor CSAK iszok esküszöm..

2010. aug. 7. 21:51
 9/22 anonim ***** válasza:
gogii?XD
2010. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

neeeeem ennek köze se lesz a vodka algopirinhez. nem tudom milyen lehet. tuti nem jó. kitisztulsz gondolkodsz, sok eddig nem talált választ megtalált.. ÉN PL SOSEM VIGYORGOK gondolkodom. havi 1x csinálom. és az életem könyebb. tudom mi a helyes út tartom a mértéket. mert nekem ez igy jó.

más se jut ezsembe a joe-rol h béke.. nyugalom gondtalanság... kicsit olyan mint a mennyország.

2010. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!