Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves kor felett sokkal...

30 éves kor felett sokkal nehezebb a fogyás, formásodás, mint mondjuk huszonévesen?

Figyelt kérdés

Mik a különbségek? Frusztráló, hogy most kőkemény erőfeszítésbe kerül az, ami 5-10 éve nulla erőfeszítéssel is ment :(

Minden áldott nap megettem egy tábla csokit, mégis jobb alakom volt mint most, egy csomó edzés és egészségesebb életmód mellett. Ennyit számítana tényleg az életkor? Sok helyen olvastam, hogy a 30 a nőknél amolyan vízválasztó ilyen szempontból.


2020. okt. 7. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Férfiaknál vízválasztó kor,nem a nőknél.
2020. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Lassabb lesz az anyagcsere, valóban nehezebb, de természetesen lehetséges!
2020. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
62%
Érdekes, én 33 évesen férfiként jobban nézek ki, mint tíz éve. Nehezebb, de nézd meg hány harmincas anyuka jár terembe, és milyen jól néznek ki. Negyvenévesen még nehezebb lesz, ötvenévesen is romlik a dolog...
2020. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Mégis milyen idős vagy? Csak azért mert 30 felett van az ember nem lesz 5x olyan nehéz a diéta. 20 évesen sem 0 erőfeszítés, 30-40 felett meg kb. csak a bőröd miatt rosszabb, mert nem olyan rugalmas és lehet, hogy megnyúlik, ha lemegy a felesleg.
2020. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
40 évesen is pont annyira nehéz fogynom,mint 15 éves koromban.
2020. okt. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1 nagyon rosszul tudod... :)

#3 ez nem érdekes, az lenne az érdekes, ha fordítva lenne. Férfiaknál ez pontosan így van, mint nálad is, alig ismerek kivételt.

#4 31 éves vagyok, és bosszantó, hogy nem megy le úgy az az 5-7 kiló felesleg, ahogy szeretném. Baromira lassú, pedig ennyi "túlsúly" lemehetne elvileg 2-3 hónap alatt.

2020. okt. 8. 08:02
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Minél idősebb valaki, annál lassabb lesz az ember alapanyagcseréje, a hormonháztartás is változik, stb. ezért nehezebben is fogy az ember ahogy mennek az évek.
2020. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem. Azért 30-as éveiben nem olyan idős még az ember, hogy leamortizálódjon meg belassuljon az anyagcseréje, stb.

Aki nehezen fogy, annak mindig nehéz lesz.

2020. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

"Férfiaknál vízválasztó kor,nem a nőknél."


Fordítva. A férfiak lassabban öregszenek, a huszonéves és a harmincas pasik sokszor egyidősnek látszanak, nőknél már kicsit feltűnőbbek a különbségek, bár még náluk sem a 30 a "vízválasztó", sokkal inkább a 40.


A 30-asok még a késő fiatalkorukat élik.

2020. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Senkinél nem komolyabb vízválasztó a 30. Ennyi idősen még sok mindenhez fiatal vagy, a fogyáshoz is.
2020. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!