Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlnátok zsírégető diétát?...

Ajánlnátok zsírégető diétát? Kb 5-6 kg szeretnék fogyni. Esetleg valaki végigcsinálná velem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 11:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
oks,, köszi a válaszokat
2010. aug. 9. 13:56
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
pörköltet, kenyeret, sajtot ne egyél, a többi kaja nem olyan hízlaló.
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
ami nekem bevált: sok reggeli, akármi, utána gyalog vagy biciklin menni melóba, ebédre bármi, kivéve kenyér, majd este izzasztó ugra-bugra aerobik egy héten kétszer, és nincs vacsi, max 6-7 körül zöldség vagy gyümölcs. és hétvégén is sport. vagy futás, vagy úszás, vagy bicikli, de legjobb a torna. és én hetente 3-4-szer mentem sétálni a kutyimmal. így ment le egy hónap alatt 7 kg. ja és sok folyadék főleg zöld tea. én még vízhajtót is ittam, de csak napi egyet. de szerintem a legjobb a kő kemény ugra-bugra aerobik, ahol izzatsz, mert ott ég el a legtöbb kalória és még jókedved is lesz utána.
2010. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tudsz fogyni, hogy amennyit mozogsz mindig, hát annál egy picivel többet kell.


Akár egy séta minden nap, akár kirakat nézegetés, vagy messzibb közértből vásárolsz kajákat.

Akármilyen mozgás is szóba jöhet, ami neked tetszik.

Biciklizés, futás, görkorizás, otthon ugrálni zenére, tánc, aerobik...


Gondolj vissza általános iskolába amikor volt torna óra.

Ha fáradt voltál, akkor is kellett csinálni, amit mondanak. Na most ezt ugyanúgy csináld a való életben, csak magadtól.


Napi 1 óra plusz mozgás, és egyrészt sokkal fittebb leszel és vidámabb, és fogyni is fogsz mellette :)

2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem is körül belül ennyit kellene fogynom, esetleg 2-3 kg-mal többet. Szívesen diétázok veled.
2010. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat:)


a kenyér elhagyása lesz a legnehezebb meg persze a nasi is hiányoni fog:)

2010. aug. 10. 11:41
 17/21 anonim válasza:

olyan hogy zsírégetés nem létezik, csak a köznyelvben ilyen hülyén terjedt el. a zsírszövetek nem tudnak elégni, és műtét nélkül eltávolítani sem lehet őket. ha fogysz akkor ezek a szövetek összehúzódnak, ha hízol akkor kitágulnak. szóval ha normálisan eszel, magyarul napi 3-5x étkezés, és csak annyit amíg jóllaksz akkor élered az IDEÁLIS testsúlyod, ami nem biztos hogy az átlaghoz képest is ideális lesz. de a lényeg azt hogy hagyd abba az egésznapos nasizabálást, és 5-6kg pár hét alatt le is tud menni. ha nembirod ki hogy ne zabálj, akkor a 90npos diétát tudom ajánlani:

- 1. nap csak fehérje (húsok, tojás, stb.)

- 2. nap keményítő (zöldségek, krupmli, stb.)

- 3. nap szénhidrát (édességek, tészták)

- 4. nap gyümölcsök

és ezeket ismételgetni. és reggelire szigorúan csak gyümölcs. ha ezt így csinálod akkor hogy degeszre zabálod magad mindennap akkor is 90nap alatt 10-20kilótól megtudsz szabadulni.

2010. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kisgyerek válasza:

Először is a keményítő poliszaharid és ezáltal szénhidrát.

Másodszor kezdjél el mozogni és mellette helyesen étkezni.

Továbbá javaslom az alábbi oldal(ak) tanulmányozását:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeken az oldalakon csak úgy mint a Scitec oldalán elérhető egy fórum is ahol konzultálhatsz szakértőkkel is.

2010. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. aug. 17. 17:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy barátnőddel fogyózz, lehetőleg lakjon közel :) Egy barátnőmmel dekára pontosan ugyanannyi kilók vagyunk, és együtt fogyózunk, és így télleg könnyebb :) (Azon, hogy a súlyunk ugyanannyi, nem lepődtünk meg, mert egy dolgozatnál ugyanannyi hibánk volt és ugyanaz meg ilyenek na mind1 :D)
2010. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!