Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már villám diétákat?

Próbáltátok már villám diétákat?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszoljanak akik próbálták.

Milyen érzés volt? Visszajöttek a kilók? Bírtátok? Melyik diéta volt? És mi lett az eredmény?



2020. okt. 25. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többet is, undorító volt. Léböjt, narancs/tojás. 2-3 kiló, semmi értelme nem volt, csak önkínzás, rögtön visszajött.
2020. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Tisztító kúra, mikor vesegyulladásom volt. Csalánból és mezei zsúrlófűből tea egésznap és ásványvíz. Összesen 4 liter. Semmi más. 3 napig. 6 kg lement. Nyilván nem (csak) zsír. Azután úgy kezdtem enni, hogy reggelire ettem 15 deka gyümölcsöt(ami épp volt), ebédre 15 deka natúr párolt zöldséget, estére 15 deka friss zöldségből salátát 1 teáskanál olívaolajjal. Ez is 3 napig. Még lement 4 kg.
2020. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogyatékos nőknek strandszezon előtt teljesen jó önsanyargató technika.
2020. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én igen, de igazából belőlem kihajtotta a vizet és ennyi volt. Kilóban tényleg kevesebb lett, de ahogy elkezdtem normálisan visszatérni, rögtön visszajött sajnos :/
2020. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer próbáltam aztán leálltam vele mert úgy megb*szott a 220 hogy azóta se tudok sz*rni
2020. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!