Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leadni 10kg leadni...

Hogy lehet leadni 10kg leadni egészségesen 1 hónap alatt? 30kg feleslegem van.

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
1 hónap alatt nem lehet 10 kilót leadni. Se egészségesen, se egészségtelenül.
2020. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Próbálkozz 4kg-val, az sem biztos, hogy összejön. Nem kezdem el írni mit kellene csinálnod, túl távolról indulsz. A 30kg-ot nem 3 hónap alatt szedted össze, leadni sem annyi lesz.
2020. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

3-4 kilót lehet egészségesen leadni 1 hónap alatt, de még ez is függ súlytól, nemtől, kortól, egészségi állapottól.

Ugye nem azt mondod, hogy a 30 kg súlytöbbletet is 1 hónap alatt szedted fel??

2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt ment le 7 kg.
2020. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én +20-ról indultam, 3 hónap alatt 8 kg ment le, és ennek is nagyon tudok örülni. Amíg különféle határidőkön "rugóztam", addig mindig csalódtam és feladtam. Most, hogy "elengedtem", hogy mikor érek célt, a stagnálós időszakok sem törik le a motivációmat.
2020. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egészsêgesen sehogy. Ha meg koplalva csinálod, és esetleg le is fogysz 10 kilót az se mind zsír lesz, és úgyis nagy eséllyel visszamegy a duplája.

Az a 30 kg se pár hét alatt ment fel, az 1/3 rêszét se akard 1 hónap alatt leadni. Nem jársz jól.

30 kg egészségesen legalább 1 év.

10 kg szerencsés esetben 3 hónap, de lehet fél év is. Egyénfüggő a fogyás menete, nem mindig megy le ugyanannyi, lehetnek stagnálások, és nem érdemes siettetni. Felesleges időhatárokat szabni. Úgyis életed végéig tudatosnak kell maradnod étkezés, mozgás terén , ha nem akarsz visszahízni, és jojózni.

Minél lassabban fogysz, annál nagyobb esélyed van rá, hogy életed végéig meg tudod majd tartani az eredményt. Nos igen, ez az egyik legnehezebb része a fogyásnak, türelmet tanulni. De megéri:)

2020. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

10kg egy 3 hónapos procedúra.


1 hónap alatt a leadott kilók kisebb %a lesz zsír és hamar vissza fog menni.


Meg lehet nyílván azt a súlyt is tartani, csak nehezebb mintha lassabban csinálnád és nem ugyan az az eredmény.


Így nem hiszem, hogy megéri hacsak nem MMA harcos vagy és le kell fogynod a súly kategóriádig.

2020. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elfelejted a szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő) és mozogsz mellé! A legnagyobb ellenség a cukor!


[link]

[link]

2020. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy elfelejted a szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő)"


Ez a badarság honnan jön? :D

2020. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy 10-20 kilókat lehet vele fogyni pár hónap alatt! Nem mellesleg ki van próbálva! Fél életem ráment a kutakodásra, de sikerült!
2020. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!