Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt intenzív sportol...

1 hónap alatt intenzív sportolással mennyi felesleget tudnék leadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Így a vizsgaidőszak vége felé rájöttem hogy igen jó lenne leadni pár kg felesleget... Tavaly nyáron sokat sportoltam (úszás, futás, plusz konditerembe jártam), akkor olyan 86 kg-mal egész pofásan néztem ki a mostanihoz képest (188 cm magas vagyok).

Október környékén azonban leálltam ezekkel részben a tanulás, részben a lustaságom miatt, és mára 12 kilóval nehezebb vagyok... Az izmaimon is látszik hogy összementek, de jól láthatóan el is híztam.


Az lenne a kérdésem, hogy ezt a körülbelül 10-12 kg felesleget lehetséges lenne leadni 3-4 hét alatt, amit sporttal egybekötött diétával szeretnék elérni?


Tudnátok ajánlani bármiféle diétát erre a célra?


Könnyen hízok és fogyok, de nem szeretném gajra vágni a szervezetemet se...


A válaszokat előre is köszönöm!


21/F



2017. jan. 28. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Heti 1 kg fogyás még jó,ehhez tartsd magad
2017. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!