Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megosztanál, vagy megosztottál...

Megosztanál, vagy megosztottál valaha előtte- utána képet a fogyásodról a közösségi oldaladon?

Figyelt kérdés
Ha már volt ilyen, milyen reakciók érkeztek? Voltak rosszindulatú kommentek?

#fogyás #kép #Facebook #Előtte- utána
2020. okt. 31. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szerintem nem oda való
2020. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerinted mire való egy közösségi oldal, ha nem arra, hogy megossz dolgokat magadról?
2020. nov. 1. 00:07
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én szerintem megosztanék, de csak és kizárólag arc és név nélkül valami duétás, motivációs oldalon.
2020. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3. Miért arc és név nélkül? Akik ismerősei az embernek, úgyis tudják hogy nézett ki korábban.

Én szoktam fbn látni saját oldalakon ilyen megosztásokat ismerősöknél, sokaknak motiváló. Bár tény hogy vannak rosszindulatú megjegyzések is.

2020. nov. 1. 02:44
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Nem tartottam fontosnak, hogy "na akkor én ezt megosztom". Plusz számomra a Facebook személytelen. Ha reakciót akarok akkor vagy személyesen keresem fel azt, akitől jól esne vagy legalább privátba beszélgetek vele erről. De csak azért nem fogom kirakni, hogy "nézzétek milyen ügyes vagyok, dicsérjetek".

Rosszindulatú kommentek meg mindig voltak, lesznek, de úgy gondolom az is fontos, hogy megtanuljuk ezeket a helyén kezelni.

Pl ha valaki le dagadt disznózik akkor küldök neki egy malac 🐷 emojit és egy nevetős fejet 😂

2020. nov. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Nem. Mondjuk szerencsére eddig nem volt gondom a testalkatommal. Mázlista vagyok ilyen szempontból. De szerintem rohadtul nem oda való, nem tennék fel képet akkor se ha lenne ilyen sztorim. Manapsàg annyira like függő emberek élnek közöttünk, hogy még a fogyásuk sikerességét is a like-ok számához mérik. Nem magukhoz, nem a saját elért céljukhoz. Szánalmas.
2020. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megosztottam, és mindenki nagyon jófej volt, nagyon kedveseket írtak.
2020. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm, amióta lefogyott rendesen ellátja a netet a mindenféle szefijeivel, idézetes képeivel, bikinis fotóival...

Mintha újraélné a tinikorát 40 évesen ....

2020. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem és nem is tennék ki. Nekem az jobban esik ha az emberek maguktól veszik észre. Nekem ez a kiteszem facebookra olyan figyelemfelhívás, nézzetek ide sikerült lefogyni dicsérjetek, várom az elismeréseket. Akit érdekel és észreveszi úgyis szóvá teszi, mást meg nem érdekel.
2020. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirakod, akkor valamelyik fitness edző felhasználja és referenciávba rakja...
2020. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!