Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megosztanál, vagy megosztottál...

Megosztanál, vagy megosztottál valaha előtte- utána képet a fogyásodról a közösségi oldaladon?

Figyelt kérdés
Ha már volt ilyen, milyen reakciók érkeztek? Voltak rosszindulatú kommentek?

#fogyás #kép #Facebook #Előtte- utána
2020. okt. 31. 23:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy dicsekvés, inkább csak megosztja az örömét, ugyanúgy mint pl egy eljegyzést, házasságkötést, kutya örökbefogadását vagy épp pl aki gyereket vár/ megszületett stb. illetve azért az ilyen képek szerintem elég reménykeltőek tudnak lenni. Sokan mikor belevágnak egy nagyobb fogyásba, nem is látják az alagút végét még, és ez lelkileg nehéz. Én szeretek ilyen képeket nézegetni, jó látni őket, + nekem is remênyt ad, hogy egyszer majd én is a végére érek. ( Nálam még folyamatban van a dolog)
2020. nov. 1. 23:20
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Van sok neten. Csak ne csak magyarok között kell keresni
2020. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Ne a gyakorin kérdezz meg ilyesmit, itt az a jellemző, hogy a válaszadók soha semmit nem raknak ki Facebookra... Gyereknevelés kategóriában is sokszor feljön ez a kérdés, és ott soha senki nem rak ki képet a gyerekéről, legfeljebb félévente egyszer :D Ezzel szemben, ha felmész Face-re, nagyon nem ez a valóság :D
2020. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13:) ott a pont, igazad van:)
2020. nov. 2. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!