Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hayleymadiganfitness instagram...

Hayleymadiganfitness instagram vélemények? Érdekes,hogy edz, és ilyen nagyon csúnya bőre van. Miért lehet ez? Oké,hogy direkt úgy fotózza, de szétszolizhatta? Gyenge a kötőszövete?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákerestem, nem csúnya a bőre egyáltalán, nem is tudom mit kell nézni...ilyen a bőre egy normális nőnek, ő is direkt csinál pózolós-befeszítős vs normál tartású képeket magáról, pont azért hogy lássuk, nem az Instagram a valóság.
2020. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ő szereti és elfogadja magát, és erre buzdít másokat is. Igaz, nem tükörsima a bőre, ez teljesen természetes dolog. Követem már egy ideje az oldalát, és szeretem, hogy valósághű képeket posztol...elegem volt már az Insta-modellekből, akik a nap 24 órájában tökéletesek.

16/l

2020. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya a bőre, hanem photoshop-mentes, valódi, nem pedig instakamu. Ösztrogéntől olyan lesz a fenék, comb zsírszövetének felépítése, hogy összenyomásra gödrösödik.
2020. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!