Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy akardályozzam meh hogy...

Hogy akardályozzam meh hogy csúnya legyen a hasam?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 105 kiló voltam amikor elkezdtem fogyókúrázni. A háziorvosom tanácsára 1200 kalóriás étrenden vagyok és már lefogytam 10kilót kb másfél hónap alatt.(nem éheztetem magam,csak egészségesebben étkezem,nem eszek zsíros,cukros,szenhidrátdús ételeket,italokat) Viszont a hasamon a bőr nem tetszik. Kicsit olyan löttyedt vagy hogy mondjam,és félek ha tovább fogyok rosszabb lesz. Mit tehetnék ellene hogy a bőröm szebb,feszesebb legyen?(esetleg mellre és combra is fogadnék ötleteket szívesen) Előre is köszönöm a választ!:)

2020. ápr. 30. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend, edzés, lassú tempójú súlyvesztés. Ezek mellett belsőleg kollagén (kapszula vagy folyadék), külsőleg lehet ilyen célra készült testápolóval kenegetni az érintett testrészeket, illetve jót tesz a bőrnek a váltott hideg-meleg zuhany is. Ha ezekre odafigyelsz, vissza fog húzódni a bőröd, sokkal jobb állapotú lesz, mint jelenleg.
2020. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Nekem vissza ment mikor 26 kg fogytam.Szerintem ha csinálsz hasizom gyakorlatokat,helyre hozhatod.
2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!