Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a reggeli?

Szerintetek jó ez a reggeli?

Figyelt kérdés

Reggelizni 08:00-10:00 között szoktam minden nap.


Ezeket eszem:

175g(1doboz)zsírszegény(1,4%)natúr joghurt,Ehez adok 10g puffasztott rizset,25g szedret,2db(kb 50g) szilvát.+2db főtt tojásfehérjét eszek mellé.


Szerintetek jó?Esetleg kevés/sok? Köszi a válaszokat.


2010. aug. 10. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a tojás sárgáját mért nem eszed meg?
2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megeheted a sárgákat is. jónak tűnik.
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nem igazán szeretem a főtt tojásban a tojássárgáját, rántottában vagy tükörtojásban imádom, de így nem igazán jön be. :)
2010. aug. 10. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
jobb is h nem eszed meg, az egyik legrosszabb fajta zsír van benne.
2010. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14:31 ezt fejtsd már ki bővebben ;)
2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14:31 vagyok

a tojássárgájában telített zsírsava vannak amik különösen hízlalnak (1db-ban 5 g telített zsír) 1-2 dbot megehetsz (persze jobb ha 1et sem, viszel be elég zsírt másból), de többet nem ajánlott naponta. A telített zsírsavak nagyon növelik a koleszterin szintet.

2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20:43 kösz, jót röhögtem...biosz órán nem nagyon figyeltél oda, ugye....
2010. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves "röhögő", jobb lenne, ha kicsit utána olvasnál a dolgoknak mielőtt megpróbálod a badarságaidat mással is megosztani. :) Mint megannyi esetben, most is jobban járt volna a buta ember, ha hallgat, ezt jegyezd meg, még lesz alkalmad használni az életben :)
2010. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fenntartom az álláspontomat, hogy hülyeségeket beszélsz ;)...és ezek szerint rossz helyen olvasgatsz ;)
2010. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, nem akarok megtéríteni senkit, de ha már 1 embert is arra sarkalltam a hozzászólásommal, hogy utána olvasson a dolgoknak és bővíti az ismereteit a zsírokkal kapcsolatban, akkor már megérte. Viszont valójában külön örülök, hogy te nem hiszel nekem, hiszen ez a természetes kiválasztódás, az életképesebb egyed marad életben :) megjegyzés: az élethez szükségünk van az ereinkre elzsírosítatlan állapotban. Természetesen nem azt mondom, hogyha megeszel 2 tojássárgáját akkor véged van, de általánosságban érdemes odafigyelni az étkezésre, s így, ha még csak ilyen kis dolgokkal is (mint időnként a sárgája elhagyása) hozzájárulni egészségünkhöz.
2010. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!