Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag bokával mit lehet...

Vastag bokával mit lehet kezdeni? Futással szálkásodhat kicsit?

Figyelt kérdés
Alapból vékonyabb típus vagyok, a bokám viszont vastagabb az átlagnál sajnos. Mit kezdhetek vele?
2010. aug. 10. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aerobik csodákat tesz a lábakkal és az alakkal:)
2010. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerékpár, lépcsőzőgép, kocogás, aerobik - tehát olyan sportok, amik a vádlit erősítik. Ha ismosabb, formásabb a vádlid, eleve vékonyabbnak tűnik a bokád. Plusz optikai tuning, ha magassarkú cipőben/szandiban jársz. :)
2010. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a csontod nem fog lefogyni....
2010. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy rosz hírem. Én olyan vékony vagyok mint egy pálcika, de az én bokám is vastag és mindig is az volt.

Szoktam bringázni olyan napi 10km-t, és régebben futottam is bár futni utálok, mert állandóan kibicsaklott a bokám.

Szóval nem az izom miatt vastag :)


A kezem és a csuklóm pl tök vékony, a vádlim se nagy, a combom is vékony, csak a bokám ilyen elcseszett :)

És úgy tűnik akármit csinálok, ez már így marad.


Talán azt lehetne, hogy a vádlidat izmosítsd, úgy talán nem lesz olyan feltűnő a vastag bokád, de bár én sose tudtam vastagítani a vádlim. Nekem valahogy az se sikerült :)


Régebben sokszor jártam emiatt hosszú gatyába nyáron is, hogy ne lássák a bokámat, de mára már beletörődtem, így már felveszek simán szoknyát, rövid nadrágot, bármit.

Úgy vettem észre hogy a pasik úgysem a bokámat nézik, hanem inkább a combomat :)

2010. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!