Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki?

Szmuki kérdése:

Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés

Soha semmi gondom nem volt a testemmel. Terhességem alatt nem híztam semmit csak a baba és a víz,mérlegre álltam még 2 kg-val könnyebb voltam mint az induló súlyom 62kg én naív azt hottem szoptatás alatt még többet fogyok,na és fordult a kocka mert én szopiztatás alatt kezdtem el hízni (pedig erőm nem volt enni ,csak napi 2x xd) 1 évig szoptattam ,védőnő időközben tájékoztatott arról hogy lehet hogy szopiztatás végéig hízok majd. Most tartok ott hogy 98kg-ot mutatat a mérleg. 2 hét és megállt itt a súlyom ,azóta is annyi vagyok.( Pici 16 hónapos)

Aki fogyott már 10-20-30-40kg-ot vagy bármennyit hosszabb távon kérem szépen lásson el receptekkel ,mert van olyan módszer ahol "x" tilos "y" szabad de van ahol éppen fordítva (tejtermék,gersli,köles stb) segítséget előre is köszönöm. Motivációm nem sok minden van de igyekszem keresni.



2020. ápr. 7. 02:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a motiváció a legfontosabb, nálam egy barátnő szerzése a cél. Eddig 30 kiló ment le és már átlag testalkatú vagyok, szóval működik a dolog.😄
2020. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szoptatásnak ilyen hatása van a testedre, akkor lehet hogy meg kéne várni a szoptatás végét. Illetve lehet hogy érdemes lenne konzultálni egy erre specializálódott dietetikussal, mert azért 62 kilóról felmenni 98-ra az tényleg sok. A dietetikus pedig motivációt is tud adni. Addig is a napi mozgást tudod növelni, bár most a járvány idején csak óvatosan lehet az utcán sétálgatni... nővérem pl. magára köti a babáját és táncolni szokott otthon. Vagy könnyű, lépegetős tornát kereshetsz youtube-on.
2020. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2020. ápr. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!