Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csinaljak...

Milyen gyakorlatokat csinaljak itthon ami hatasos?

Figyelt kérdés
73kg fogyni szeretnek, az etkezesemre oda figyelek
2020. nov. 17. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A súlyod mellett még jó lenne tudni, milyen magas vagy, mennyi idös és nö vagy férfi. Meg azt sem ártana, ha megírnád, mennyit akarsz lefogyni.
2020. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
73 kg vagyok* 163cm
2020. nov. 17. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az étkezésen múlik. Nem "odafigyelni" kell, hanem gondosan összeállítani.
2020. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Youtobeon van sok
2020. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SZücsöm ***** válasza:
A leghatásosabb gyakorlat a : Kevesebb kalória bevitele mint amennyit eddig vittem be gyakorlat. Egészséges embernél 100% a hatásosság.
2020. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért tanácsolnám a mozgást. Napi fél óra, óra aktivitás nem árt. Egészség és fogyás szempontjából sem. Minden evés után egy rövid mozgás is csodákat tud tenni. Ha ebédszünet van, menj le egy kicsit vagy ha máshol eszel, a hosszabb úton menj vissza. Vacsoránál, reggelinél meg otthon csinálj valamit. Így jobban beindul az emésztés, aktívabb az anyagcsere.

Gyakorlat szempontjából... bármelyik kezdő videó a youtubeon megfelel.

2020. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!