Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek lesz hatása?

Szerintetek ennek lesz hatása?

Figyelt kérdés

Norbi 40perces Duci Tréning+egy 15 perces HIIT edzés illetve néztem egy Chloe Ting-es "tummy challenge" névre hallgató kihívást.

80kg/lány/18

Év végéig leszeretnék menni pár kilót.:c



2020. nov. 19. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A diétádtól függ. Ha az jó, akkor 5-6 kg simán lemehet év végéig.
2020. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom milyen diéta érné meg a legjobban. :'c
2020. nov. 19. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Számolj kalóriákat, az a legjobb!
2020. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha kitartóan csinálod és figyelsz a kajára januárra 68kg teljesen simán megcsinálható.
2020. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő) hagyd el és akkor nem kell kalóriákat számolgatni! Bevált módszer!
2020. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Norbi is a szénhidrátmentes elven van, nem a kalória számolgatóson. Arra még ha rámozogsz, olvadnak le a kilók!

https://www.youtube.com/watch?v=hqTeNOoR1_o

https://www.youtube.com/watch?v=c-Az1kHWwnE

2020. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A kalóriaszámolás is bevált módszer, mindenki azt válassza amelyik neki jobb. De így ehetsz bármit, ami belefér a keretbe. :)
2020. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ❤️
2020. nov. 19. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan diéta ami tökéletesen jó lenne, attol meg hogy elhagsz 1-2 dolgot attol meg lehet hogy bezabalsz masbol amibol "szabad" és akkor semmi ertelme.


A lényeg az úgyis az hogy kalória deficitben legyél, akár több mozgással akár kevesebb kajával.


Nem az a fontos hogy ne edd meg a napi kinder maxikinged, hanem az hogy a napi kaloriadba bele legyen szamolva.

2020. nov. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrátra SZÜKSÉGE VAN A SZERVEZETNEK!!!! Nem tudom melyik ökör találta ki, hogy azzal lehet fogyni, ha minden főétkezéskor csak zöldséget eszel, de ez nem igaz. Semmi baja nem lesz az embernek 2 szelet puffasztott rizstől reggelire, vagy ebédre egy kis bulgurtól, ha mellette beiktatja a sportot, és felhagy a cukros ételek/italok fogyasztásával. Tapasztalatból mondom, nem keveset fogytam azzal, hogy szimplán jobban odafigyeltem. De soha nem koplaltam!!
2020. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!