Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy 1 hét alatt...

Hogy lehet hogy 1 hét alatt 1,8 kg-ot adtam le?

Figyelt kérdés
1 hete diétázom, csupa zöldség gyümölcs plussz kis edzések szinte napi rendszerességgel. De azért azt álmomba se gondoltam hogy 1 hét alatt ennyi lemegy. Szerintetek is a mérleg lehet rossz?

2020. nov. 23. 08:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nagyobb túlsúlyban vagy és a szervezetednek nem optimális a jelenlegi helyzet, akkor nagyon gyorsan, már a legkisebb változás esetén is nagyobb fogyás várható. Nekem volt, hogy egy hét alatt ment le 2,5 kg. Most, hogy elértem egy nagyjából jónak mondható testsúlyt, elég nagy szenvedés akár 0,5 kg is.
2020. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most reggeli után újra megmértem magam és most csak 1,2 kiló a változás... pedig nem ettem ilyen sokat
2020. nov. 23. 08:52
 3/8 anonim válasza:
100%
A testsúly nem fix, naponta változhat 0,5-1kg ot
2020. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi súlyingás 1-2kg, mivel nem gép vagy, hanem élő szervezet. Normál páratartalmú helyen, sportolás nélkül, szobahőmérsékleten fél liternyi vizet lélegzel ki, s több ilyen folyamat lejátszódik a testedben.
2020. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első hetekben a vízvesztés sokkal jelentősebb. Ennek kár örülnöd, nem azt jelenti, hogy valóban ennyit fogytál. Türelem, és kitartás kell a hosszú távú változáshoz, és semmiképp ne éheztesd magad.
2020. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ugyanez van most velem mint az elsővel. Volt egy diéta,akkor 1 hét alatt minden nap -1kiló ment le,de akkor úgymond az felesleges súly is volt,mert könnyen lement. Amikor újra csináltam jóval később edzéssel akkor már csak 4 kiló ment le. Most hogy már meg van a végleges magasságom,meg jó ideje 62 kg a súlyom,vékony vagyok így is,de megint annyi akarok lenni mint akkor voltam,ezért most szenvedek vele eddig,pedig mozgást is végzek,az elmúlt 3 napban alig ettem (de csak h a mennyiség csökkenjen,tehát ne zabáljak),amit ettem az is egészséges volt,és most 2 napja megállt,pedig már jó volt az irány😂 De én pl elmegyek egy délelőtt valahova,hazaérek, -1 kiló szoktam lenni. (Úgy hogy előtte 2szer eszek)

Szerintem is az a baj,hogy lehet nincs igazából túlsúly,mármint nyilván te is érzed,h van,de hogy magasságodhoz mérten az jó súly ami van és ezért még nehezebben megy le. Ha gondolod én elküldök neked egy linket privátba,ami miatt én annyit fogytam akkor,mint amit az elején írtam,de csak ha gyorsan akarsz fogyni. (Meg nyilván utána egészséges életmód kell h megmaradjon,de lehet enni)

2020. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmar, ennyit reggel kinyomok magambol 😀 az igazi fogyas olyan -5 kilonal kezdodik. Onnantol mar lehet arrol beszelni, hogy elkezdtel fogyni.
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nagyon motiváló lehet az elején, valószínűleg az első hetekben gyorsan fognak lemenni a kilók, és ennek nagyon tud örülni az ember, ami tök kitály!:) De azért ne bízd el magad és ne add fel, minél kevesebb a felesleg rajtad, sajnos annál lassabb lesz a folyamat. Viszont ettől függetlenül legyél csak büszke magadra, ez szuper eredmény, csak így tovább!!
2020. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!