Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülyeség de,hogyan...

Tudom hogy hülyeség de,hogyan fogyhatnék egy pár kilót kb. 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Jövő héten,vasárnap megyek el a nyaralónkba de nem érzem jól magam a testemben...Tudom tudom nem most az utolsó pillanatba kellett volna erre rájönnöm.173 cm és 74 kg vagyok,már az edzésnek/erősítésnek nekikezdtem de olyat hallottam,hogy hiába van az emberen izom ha azt a háj elfedi.Nem vagyok nagyon durván vastag de egy kicsit kéne fogynom is.Ezt milyen módszerrel lehetne esetleg elérni?Megértő válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 13. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt semmi nem fog történni. Egyél kevesebbet, folytasd az edzést de ne arra gondolj, mi lesz egy hét múlva, hanem most már tartsd meg a jó szokást, hogy bármikor jön egy ilyen alkalom, készen állj rá.
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy het alatt nagyon max ket kilot tudsz fogyni. Plane ha nem eszel egy falatot sem es futsz napi 10 kmt
2020. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá Versatile Vicky egg dietjére a youtubeon, napi 900kcal, napi minusz 0.5, 1 kg
2020. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon szigorúan betartod vasárnapig (brutál sok elszántsággal, mert azért elég egyoldalú) látványosat tudsz fogyni, főleg ha még mozogsz is
2020. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

3# Köszi mindjárt csekkolom!

4#Remélem ezek alapján sikerül,mert szerintem elég sok akaraterő és kitartás van bennem szerencsére :)

2020. jún. 13. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Lepontozhattok, de nem véletlenül nem tudnak sokan lefogyni. Tudjátok ki a fene várna heteket hogy fogyjon egy kilót, nyilván elfogy a motiváció...benne vagyok egy intenset diétás csoportban (az edzésterv miatt), és rengeteg írják, hogy már a 11.hetet csinálják és egy kilót nem fogytak. Ez miért jobb?
2020. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb heti egy kilót fogytam 10 héten keresztül, most már lassult. Közben formásodom, feszes maradok, izmot is fenn tudok tartani. Fiatalon én is csináltam ilyen koplalós hülyeségeket, az eredmény annyi volt, hogy mindent visszaszedtem amit leadtam amint elkezdtem normálisan enni. És az a két-három kiló ami ez első héten lement nem volt látványos, csak víz volt szinte, utána a fogyás lelassult, majd megállt. Míg egy jó étrenddel, sporttal lassan, normális tempóban lehet fogyni és meg is lehet tartani az eredményt. És ez fontosabb szerintem mindennél.
2020. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!