Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlotok...

Milyen gyakorlatokat ajánlotok a húgomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 12 éves húgom elhatározta, hogy szeretne egy kicsit fogyni. Segítséget kért tőlem, mert én is sokat fogytam, de akkor már legalább 15 voltam. Természetesen mondtam neki, hogy drasztikus fogyásban nem vagyok benne, de együtt egy kicsit egészségesebben eszünk és szeretnénk edzeni is. Milyen gyakorlatokat ajánlotok? Főleg kar és has.

2020. dec. 2. 17:30
 1/10 anonim válasza:
18%
Guggolás. Rengeteg Guggolás.
2020. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Valami, amit élveztek. Ha nem szerettek valamit, akkor szenvedés lesz. Én pl nagyon szeretem a labdajátékokat, de van, aki utálja. Járhattok úszni, vagy valami pörgős táncra is, pl hiphop. Nem kell direktbe kínozni magatokat végtalan guggolással meg felüléssel, ha nem esik jól.
2020. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Tanácsadás előtt érdemes lenne tudni, hány centi és hány kiló. Ilyen korban nem szabad drasztikusan fogyókúrázni, szerintem elég lenne, ha elhagyná az édességeket, fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt enne, sok gyümölcsöt, zöldséget stb. Sportnak pedig olyat amit szeret csinálni és élvezi. Hiába mondom, hogy fusson, ha utál, akkor egy-két alkalom után abba fogja hagyni.
2020. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Bármilyen mozgás. Ha akartok, akkor elmentek pingpongozni. Vagy akár discoba táncolni. De simán kirándulni is. Vagy ha együtt mentek valahová, akkor nem szálltok buszra, hanem gyalog mentek...


Nem kell rögtön sportra gondolni.

2020. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom pontosan hány centi. 155 körül lehet és 53 kg.
2020. dec. 2. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Ha csak 12 éves, akkor lehet még csak most fog hirtelen nőni. Én 13 évesen nőttem elég sokat.
2020. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is kb ennyi lehettem 12 évesen 139 cm voltam, aztán 24 cm-t nőttem egy év alatt.
2020. dec. 2. 19:30
 8/10 anonim válasza:
100%
semmi édesség, egészséges ételek fogyasztása.
2020. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rászoktatni az egészséges kajákra nem egy rossz ötlet, de a drasztikus fogyózást én is mellőzném. Meg törjétek össze magatokat. Még nőni fog, változik majd az alkata. Szerintem most próbáljatok ki minél több sportot, hátha valamelyikre rákap és elkezdi komolyabban csinálni. Inkább főzzetek együtt szülőkkel, próbáljatok egészséges kajákat ízletesen megcsinálni, hogy arra is kedvet kapjon.
2020. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legfontosabb,finomított szénhidrátok elhagyása esetleg ha gyümölcs leveket iszik ezt is felejtős. . Gyerek aerobik, amennyiben szereti az ilyen fajta mozgást. :)
2021. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!