Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciával és...

Inzulinrezisztenciával és kevés felesleggel hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy ir-es vagyok, és most napi 5x kicsiket eszem, kb minden nap 1400-1500 kalóriát. Testalkatom miatt kevesebb CH (110g) és több zsír, több fehérje. Egy héten kb 4x45 percet mozgok, de még nem változott semmi.

Egy kis segítséget szeretnék kérni....:( ( Csak az a célom, hogy eltüntessem a néhány nekem nem tetsző részt deréktól lefelé, nem anorexiás szeretnék lenni.:) )



2020. dec. 3. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kitartás! :) egy idő után meg fog indulni az. A többi makród milyen? Ha ehhez nem viszed 50 fölé a zsírt, a maradék meg feherje, nem lesz probléma


Vagy mozogj tobbet, de ennél kevesebbet én semmiképp nem ennék

2020. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

NE számolj kalóriát!

Manipulált áltudomány, ugyanis egy hőértéknek semmi köze nincs az emberi test működéséhez, ami a megevett szénhidráttal, fehérjével, zsírral ELTÉRŐ módon bánik.

Az emberi szervezet a megevett zsírt NEM KÉPES testzsírrá alakítani.

Amiből viszont kegyetlen mennyiségű testzsír lesz, az a SZÉNHIDRÁT, éppen ezért erre kell a legjobban odafigyelni.

Egyáltalán ne fogyassz magas glikémiás indexű szénhidrátokat, gabonát, krumplit (édesburgonyát, tápiókát se), rizst.

Nyugodtan egyél sok zöldséget, magvakat, hüvelyeseket, cukrozatlan tejtermékeket és tojást. Napi 60 gramm szénhidrát fölé ne menj, a többit NEM KELL számolnod!

2020. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!