Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Bakkeres...

Próbáltátok már a Bakkeres diétákat? Vagy a LifeT!lt termékeit? Hatásosak?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem rá, ha érnek valamit biztosan összegyűjtenék rá
2020. dec. 4. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én próbáltam a termékeket, nekem nem használt egyik sem. Pénzkidobás. Ne erre gyűjts, inkább étkezz egészségesen és sportolj.
2020. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mozgás, és egészséges, rendszeres étkezés. Ennyi, csodaszerek nincsenek, mert ha bármelyik hatásos lenne, már annak a márkaneve lenne a fogyókúra meg a fogyás szinonimája.
2020. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 7 kilót fogytam 2,5 hónap alatt vele. DE!! Ha csak a bogyókat szeded, nem ér semmit. Kell a diéta, ami egyébként nagyon jól össze van állítva, recepteket is adnak hozzá.
2020. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges penzkidobas lenne, ezek mind dieta mellett mukodnek csak. Akkor viszont nem kell dieta melle ilyeneket bevenned, mert anelkul is szepen beindul a fogyas. Kaloriadeficit es mozgas! Ennyi a titok, nem kell vagyonokat kolteni ra.
2020. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges. Aki fogyni akad kismillió etrend fent van a neten. Ingyen. Napi mozgas fontos min 60 perc. Ha mas nem helyben futas.
2020. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
3-as vagyok! Üzenem azoknak akik lepontoztak: ha tetszik ha nem, akkor is lefogytam. 🤣🤣
2020. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a gond, hogy nem tetszik, hanem az, hogy a bogyóknak semmi köze hozzá.
2020. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
7- es! Az volt a kérdés hogy próbáltuk-e? Én igen. Diétáztam is. Fogytam tőle. A sok zsírdisznó ezt nem bírja elviselni így lepontoz. 6- os voltam.
2020. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Zsírdisznó? Te is az vagy😀
2020. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis sokat gondolkodtam rajta már. De semmi sem segít megfelelő étrend nélkül. Étrendet magad is össze tudsz állítani ha kicsit utána nézel. Kalóriabázis app-al ki tudod számolni. Nekem az is segítség az ötletelésben hogy benne vagyok pl a Bakker lefogyok és Kolly csoportjában. Sok ingyenes recept van.
2020. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!