Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 55, 9 kg-ról "lefogytam"...

Ha 55, 9 kg-ról "lefogytam" 55, 3 kg-ra egy hét alatt, az jónak számít?

Figyelt kérdés

46-47 kg a célom, étrend változtatás nélküli, CSAK hasizom edzéssel. Lehetséges?!


Van valakinek bármilyen ötlete, tanácsa? Szívesen fogadom, mert fogyni akarok. Nagyon zavaró nekem, szóval nem szeretnék olyan hozzászólásokat kapni, hogy "minek akarsz te fogyni?!, meg stb. társai, és mindenfélék".


Tehát én tényleg komolyan gondolom, "bármire" hajlandó lennék ezért (és Észak-Kelet Mo.-n élek, szóval, ha lehetne csak errefelé beszerezhető dolgokat kérnék szépen ajánlani, ha valaki ajánlana fogyás szempontjából) .

Előre is köszönöm a normális válaszokat, és nem csak gúnyolódó vagy hasonló megjegyzések végett kérném mellőzni ezeket, mert ilyen komolyan még semmit sem gondoltam, mint ezt a fogyást, mivel nekem kellemetlen érzés, és kész.



2020. dec. 12. 01:26
1 2
 1/16 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Ha ez valódi fogyás, akkor a heti fél- egy kiló jónak mondható, de fél kilót mindenféle fogyás nélkül is ingadozhat az ember testtömege.
2020. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Köszönöm. Remélem azért nekem nem csak "ingadozik", hanem sikerült is valamit produkáljak egy hét alatt XD.
2020. dec. 12. 01:35
 3/16 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá!
2020. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 12. 02:01
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Csak hasizom edzéssel nem fogyni fogsz hanem formásodni. Súlyban több leszel, mert az izom nehezebb mint a zsírszövet.
2020. dec. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt nem állapítható meg a súlyváltozás, mert 60 dekát simán változhat a testsúly akár egyik napról a másikra.
2020. dec. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De fogyni is szeretnék ugyanakkor. Azért írtam a tippeket, hogy valami étrend ötlet, vagy valami nyugodtan jöhet, mert nem csak izmosodni akarok, hanem fogyni is.
2020. dec. 12. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyodni szeretnél, vagy hogy a mérleg kevesebbet mutasson? Mert az előbbit elérheted az utóbbi nélkül is. Sőt, ha ugyanannyi kiló vagy, de vékonyabb, az azt jelenti, hogy több az izom és kevesebb a zsír, tehát csinosabb lettél.


Súlyt veszteni úgy a legkönnyebb, hogy az izmaidtól szabadulsz. A mérleg szépen mutatja a fogyást, de optikailag akár kövérebbnek is tűnhetsz utána, mert izmok nélkül formátlan, plöttyedt leszel.

2020. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi tartozik ehhez a súlyhoz?
2020. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
-600g? Egy kiadósabb hugyozástól "fogyok" ennyit.
2020. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!