Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát/edzést követtek...

Milyen diétát/edzést követtek ami segít titeket a fogyásban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekenének,hogy milyen szabályokat tartottatok be,mit edzetettek/mennyit,mennyi idő alatt láttatok változást?

2020. dec. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriát számoltam.
2020. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
+1, és napi 1 óra bármilyen mozgás sétát is beleértve. Komolyabb edzés elég 3-4 alkalommal.
2020. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktam a csokiról, tej helyett kókusztejet iszok, és kenyér helyett abonett. -9 kg 8 hónap alatt, és semmit nem mozogtam pluszba. Egészségügyi okok miatt tértem át ilyen étrendre. ha meg megszegem 2-3 nap szenvedés következik, szóval betartom. Amíg normálisan ettem nem voltak ilyen durva tünetek.

Viszont régen rendszeresen sportoltam, de sajnos 2 éve nem tudok edzeni, el elcseszett műtét miatt. Ez az oka a fent említett dolgoknak is.

2020. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolás + heti 2 kardio mozgás
2020. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Fehér liszt minimalizálása és fehér cukor teljes redukálása, valamint heti kettő HIT edzés itthon a tv előtt. Peak Pyruvate tablettát szedtem, ami elég erős, mert olvadtak le rólam a kilók, át is estem a ló túlsó oldalára, így a tablettát abbahagytam fél év után kb.
2020. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sok saláta főétkezésre , nyáron bringázás 40 -45 km hetente 3x mostanában séta 8-9 km . 8 hónap alatt 12 kg
2020. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!