Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen kérlek,...

Valaki segítsen kérlek, nagyon félek? Mit csináljak hogy megszűnjön a hajhullás?

Figyelt kérdés
Minden márciusban kezdődött, amikor 160 centihez 60 kg voltam és lefogytam napi 700 kalóriával+edzéssel. Most már 45 kg vagyok. Tetszek magamnak és viszonylag normálisan eszek... Jártam pszichológushoz, mindenhova. A hajam viszont nagyon hullik és kopasz foltokba. Kérlek valaki segítsen mit tegyek, hogy visszanőjön? Iszonyatosan rettegek, hogy kopasz leszek.
2020. dec. 25. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass vérképet, valószínűleg durva vitamin- és/vagy ásványi anyag hiányod van. Egy tíz kiló izmot pedig magadra kéne szedned.
2020. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írták már le egymilliószor itt a GYK-n is,hogy nem koplalunk.Rendesen kell enni,minőségi kajákat,megfelelő mennyiségben,mert különben hiánybetegségeid lesznek,többek között ilyen tünetekkel.Kezdj el rendesen táplálkozni,sok fehérje,lassan felszívódó szénhidrátok,vitaminok,komplex táplálékkiegészítőkkel.A hajad vissza fog nőni.
2020. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyél normálisan, hízzál 5 kilót. Most gyereksúlyod van.
2020. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Beteg lett a tested a soványságtól. Baj van a fejedben, ha így tetszel magadnak. Nemcsak kopasz leszel, hanem meg is fogsz halni, ha nem hízol vissza 6-8 kilót. És gyereked sem lehet, mert elpusztítod a nőiségedet. Imádkozz, hogy ami részeidet megölted, még keljenek életre, és ne maradj nyomorék a girnyóságod miatt...
2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Iszonyat hiányod van, pluszban a kifacsart szervezeted nem tud a "mérgektől" megszabadulni önerőből. Kezdj el multivitamint szedni, plusz mellette vasat, folsavat. A legjobb, ha az első hónapban terhes vitaminnal indítasz. Kevés a súlyod. Kilenc hónap alatt 15 kiló az nagyon sok, úgy hogy az 60 kilóról indult. Kizsigerelted magad na. Kimondtam.
2020. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az, hogy a 170 centis és 50 kgs modelleknek olyan szép, dús hajuk van?
2020. dec. 25. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ó, istenem, ennyi eszed van? Tényleg ennyi? Hol élsz, egy szegregált putrisoron, hogy ezek a példaképeid?
2020. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 170 kg-os, 50 kilós modellek többségének, megnyugtatlak, póthaja van. Divatbemutató előtt fel lehet annyira lakkozni-habozni, hogy a 3 szál hajuk 5-nek látsszon, a műsor végéig biztosan kitart.

Magazinokban pedig photoshop-pal kőszáli kecskéből olyan topmodellt faragnak, hogy nem mered letegezni.

Remélem, csak vicceltél azzal, hogy ilyenekhez hasonlítod magad...Ne sanyargasd a tested, néhány plusz kilóval csinosabb, egészségesebb leszel. És a hajad sem fog tovább hullani.

2020. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminokat mindenképpen kezd el szedni: Rossmanban van Altapharma multivitamin, abszolút megéri, de vigyázz mert csak az alap vitaminmennyiséget biztosítja. Vannak külön hajvitaminok, dobj egyet a multi mellé. És ami nagyon-nagyon fontos, az a táplálkozás. Nekem is elkezdett hullani a hajam, és csak tegnap tudatosult bennem hogy basszus... hát azért mert nem eszek eleget. :D 1400 kalóriát ettem, (173 centi vagyok, és 62 kiló voltam khmmm...Karácsony) de ez nekem kevés szóval növeltem 1600-ig. Remélem megszűnik a probléma, jó hogy idejében rájöttem hogy mi okozza.
2020. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy valami eszes lány, de azért sajnálom, ha nem állsz le ezen az úton, aminek a halálod lesz a vége.
2020. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!