Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen kérlek,...

Valaki segítsen kérlek, nagyon félek? Mit csináljak hogy megszűnjön a hajhullás?

Figyelt kérdés
Minden márciusban kezdődött, amikor 160 centihez 60 kg voltam és lefogytam napi 700 kalóriával+edzéssel. Most már 45 kg vagyok. Tetszek magamnak és viszonylag normálisan eszek... Jártam pszichológushoz, mindenhova. A hajam viszont nagyon hullik és kopasz foltokba. Kérlek valaki segítsen mit tegyek, hogy visszanőjön? Iszonyatosan rettegek, hogy kopasz leszek.
2020. dec. 25. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez genetika kérdése. Van ismerősöm aki 174 centi mellé 54 kiló maximum, de ő mindig ilyen volt, neki hízni nehéz. Te nem vagy ilyen alkat, de eleve normális súlyról indultál, tehát felesleges volt az egész. Nem voltál kövér. Egészséges életmód és sport, ez a titok. Van aki ezzel gebe, mert ilyen típus, te nem. Ez el kell fogadnod.
2020. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit vicces, hogy nem is az életedért aggódsz, hanem a hajadért. Miután meghaltál, már úgyis mindegy lesz, milyen a hajad. Inkább az egészséged visszanyerésén dolgozz, a többiek már leírták, hogyan, mert ha így folytatod, nem sok időd van hátra.
2020. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonylag normálisan ennél nem lennél 45kg, az éhezést a hajhagymák nagyon rosszul tolerálják, és ez a legkisebb baj azzal, amit csinálsz. Minimum 1600kcal-t kellene enned, lehet, még kevés is edzés mellett, és akkor ez csak a súlytartáshoz kellene.
2020. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát ti nem vagytok normàlisak.45 kg 160 cmhez abszolut nem anorexia.Télen meg a sapkától is hullhat a hajad.Szedjél vitaminokat meg étkezz egészségesen,azzal nem árthatsz.Vannak hajhullás elleni készítmények is,sampon is meg kapszula is.
2020. dec. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!