Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenortól hullhat a haj?

Regenortól hullhat a haj?

Figyelt kérdés
félévig szedtem kb. fogytam 17 kg-ot viszont most nagyon hullik a hajam lehet ettől?

2017. ápr. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amihez nagyon szigorú, kizárós diéta van? Mert attól simán hullhat.
2017. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen
2017. ápr. 3. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Nekem nem tűnik szigorúnak az előírt diéta. Persze nem tudom, milyen (volt) az étrended. A hajhullásnak sokféle oka lehet, pl. fehérjehiány, vitaminhiány, hormonális problémák.

Az, hogy "nagyon hullik", lehet szubjektív. Kb. hány szál naponta, meg tudod saccolni?

2017. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kábé az ösz hajam fele van meg vagy annyi sem. A dokim egyelöre nem tudja hogy mi a baj . A labor szerint a pajzsmirigyemmel nincs gond. Aztán vas hiányt sem mutatot ki az eredmények és fehérjére sincs hiány. A doki szerint elkel nennem még nö gyógyászhoz is mert göze sincs mi lehet a baj. De mivel nem gocos hanem a teljes fejtetöm ritkul ezért nem kel gockutatás szerinte.fogásznál is voltam még a tünetek elején egy fogamat huzot egyet tömöt. De nem javult sajna. Már nem merek fésüködni mert rengeteg hulik naponta kb 200 lehet. Most vitaminokat szedek.megyeg hasi ultrahangra hogy nem e epekö. De amig nem regenoroztam nem volt ilyen bajom.
2017. ápr. 3. 16:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár fogytam kb 20 kg-ot
2017. ápr. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!