Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elcsesztem! Vissza akarok...

Elcsesztem! Vissza akarok állni, mit tegyek?! (anorexia)

Figyelt kérdés
szóval a történetem fél éve kezdődött,amikor kijelentettem,hogy utálom a jelenlegi testemet és változtatni fogok. ekkor 14évesen 153cm 53kg voltam.) elkezdtem 1200kcalt enni,mellette heti 4x elliptikus tréner 60perc - ha mozogtam,napi 1500 kcal ettem(((.min. 80g fehérje 70g CH )))Két hónapon keresztül csináltam,de változás NEM LETT. se kilóban,se centikben,se izomban. Nagyon kikészültem és átestem a ló túlsó oldalára.. Akkor is lefogyok. elkezdtem 500-800 kalóriákat enni..leginkább fehérjéből vittem be,"féltem" a ch-tól. a változás beindult, igaz, heti max fél kilót (!!!) fogytam így is. 4hónap alatt 6kg-t sikerült leadnom. a hajam hullik, KOPASZ FOLTJAIM vannak. kérlek,segítsetek, nem tudom, mit tegyek... nem akarom tovább ezt csinálni.a visszahízástól is rettegek,hisz k*rvasok sport és éhezés árán sikerült nyamvadt 6kgt leadni. segítsetek.

2012. jún. 19. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Orvos, vérvétel - megmondják, milyen vitamin- vagy ásv.anyag hiány miatt hullik a hajad, + elkezdesz normálisan kajálni és reggel-este elrebegsz egy imát, hogy ne legyél meddő az eszetlenséged miatt. A hajad a legkisebb probléma per pillanat.

Neked egyébként nincsenek szüleid? Mert ha vannak, szégyellhetik magukat, üzenem nekik, amiért ezt végignézték.

2012. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem vagyok szakértő...de gyanítom eléggé egyoldalúan táplálkozol. Jó dolog a fehérje, de mellé még rengeteg más dologra is szüksége van a szervezetednek, még zsírra is, a vitaminokról, és nyomelemekről nem is beszélve.

Folytasd a sportot keményen, táplálkozz változatosan, és ennyi. Amúgy még csak 14 éves vagy, nem biztos hogy most kéne ennyire drasztikus diéta, még bőven fejlődik a szervezeted. :) -Véleményem szerint.

2012. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődne, ha lenne mitől...


Én tizenévesen két pofára zabáltam, akár este 10-kor is felvágottas zsemlét, mellette heti 4-5-ször 2 órát edzettem, és soha nem voltam olyan vékony, mint akkor.

2012. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány, alultápláltság, meg HÜLYE VAGY...ja nem, ez egy betegség.

153 centihez pont jó volt az 53kiló.


Az első két problémára nagyon egyszerű a megoldás, egyél, szedj multivitamint, és hízd vissza azt a hat kilót.


A harmadikhoz mg orvosi segítség fog kelleni.

2012. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem lehet, hogy valamilyen betegséged van? Mert napi 60 perc mozgással és 1200 kcal-lal le kellett volna fognyod!

2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

De miért kéne 153/53-ból fogyni?


Egyébként a heti 4x 1óra elliptikus tréner kb semmi ilyen szempontból, rendes edzésterv kellett volna, nem egy ilyen egyoldalú gyakorlattól várni a csodát.

Nem akarok bunkózni inkább segítenék ,de annyira fel tud b*szni mikor ilyen baromságokat olvasok hogy nem igaz.

Mindenhol le van írva, rendes edzésterv és kaja, ez az alapja mindennek, de inkább megyek elszívok egy cigit és utána írok bármit is.

2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
83%
CH -> szénhidrogén
2012. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg félsz a visszahízástól, úgysem fogsz enni - tapasztalat -, ha azt leküzdötted, kajás leszel, de nagyon.


Amennyiben nem tudod kizárni a rettegésedet a kilóktól, úgy menj NORMÁLIS pszichomókushoz - az enyém sz.r volt, csak tömt vna -, aki segít ebben.


A szüleidet meg csókoltatom, amiért végignézték, hogy tönkre vágod magad... prasztok. Az enyémek is simán elnézték, h 168-hoz 46-ra fogyok, most meg hizlalnának, meg félnek. Ez van, bár most már én is híznék, szóval kaja-kaja-kaja.

2012. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudom jól, hogy hülye vagyok. gyűlölöm is magam rendesen nyugodj meg:D a 153 cmhez rengeteg volt az 53kg, még így 6kiló mínusszal is van rajtam háj elég... a szüleim hatására kezdtem anno bele ebbe, elegem volt abból hogy dagadt malacnak hívnak.erről ennyit.gondolom mostmár világos,hogy ők teljesen lesz.arják,a lényeg,hogy ellenkezzenek (most pl. "észbekaptak"hogy keveset eszek.max durván hozzám vágnak egy ilyen megjegyzést,hogy mit fogyókúrázol,úgyse hat semmit.) segítségért jöttem ide, tudom,hogy hülyeséget csináltam,de nem kéne ennyire lekezelően viselkedni. chillax and help me out:D köszönöm az eddigieket.
2012. jún. 19. 23:05
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem is valami bibi van. le kellett volna fogynod, ha mindent úgy csináltál, ahogy írtad, tisztességesen. a hajhullás meg nem normális, volt, hogy én is 7-800 kcalon éltem ( nem azt mondom, hogy ez tök jó, mert egyáltalán nem az!!), semmi bajom nem volt, csak gyengeség. menstruálsz rendesen? menj el vérvételre szerintem is.
2012. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!