Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok, ha nem szeretem...

Mit ajánlotok, ha nem szeretem az átlag diétás ételeket?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szeretem a párolt zöldségeket, a csicsókát, édesburgonyát, meg úgy általában azokat a "reform" és életmódváltáshoz ajánlott élelmiszereket. Kipróbáltam őket, de nekem a hagyományos konyha ízlik.

Mit ajánlotok ebben az esetben? Mindent lehet, csak keveset?

Olyan 20 kg-ot kellene fogynom.



2021. jan. 1. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Szinte bármit ehetsz, ha kalóriadeficitben maradsz.
2021. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Így van, akkor hagyományos ételekből kell összeállítani alacsony aklóriás napi étrendet. De számíts rá, hogy zöldségből és gyümölcsből könnyebb, mint mondjuk babgulyásból. És persze ügyelni kell a megfelelő mennyiségű fehérjére.
2021. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
97%

Rengeteg fajtája van a diétás ételeknek, és vannak olyan kaják, amiket hagyományos ételek alapján gondoltak újra fogyasztó ételekkel, ezekről sok jót hallottam :)

Vagy pedig rendesen étkezel, de úgy, hogy az edessegeket, nasikat elhagyod, kevésbe zsíros ételeket csinálsz, és így eheted azt amit szeretsz persze kisebb mennyiségben. Így lassabb a fogyás, de ha mellette naponta edzel kb. 30 percet az felgyorsíthatja, bár nem tudom, hogy most mennyit mozogsz. Edzéshez nagyon ajánlom Chloe ting videóit, keress rá YouTube-on ha érdekel :)

Ja és ajánlok egy alkalmazást, a Lifesum-ot, amibe be tudod irni h aznap mit és mennyit ettél, és kiszámolja a kalóriákat, szénhidrátot, zsírt, és proteint. Az adataid alapján ki fogja adni h mennyi a napi kalória szüksegleted, és így tudod követni h mennyit ettel egy nap :)

2021. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Párolt zöldséget utálom, hányhatnékom van tőle, így sosem eszem. Csicsókát, édesburgonyát szeretem de évente 1-szer ha eszem.

Mégis fogyok.

Szóval nem ezektől az élelmiszerektől fogsz lefogyni. Én pl minden nap eszek csokit/édességet mégis fogyok. Kalóriadeficit kell, plusz azért 80%-ban normális étkezés.

2021. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


4. válaszoló

Miket eszel? Gondolok itt a megfelelő fehérje bevitelre.

Egy ideje figyelem a bevitt kalóriát kíváncsiságból és míg a szénhidrátot bőven túllépem, addig a megadott fehérjét nem érem el.

2021. jan. 1. 16:30
 6/13 anonim válasza:
96%

Igaz, nem engem kérdeztél, de hogy a fehérjét pótolhasd, ahhoz kiváló a sovány fehér hús, (húsból a hal és a szárnyas a legjobb), a tojás, és a tejtermékek.

Pl a csirkemell nem is tartalmaz sok kalóriát, nem is olyan zsíros és fehérjében gazdag. Halból talán a lazacot ajánlanám, és azért szerintem pár zöldség is bele fér, mint pl a brokkoli, spenót, ezekben nincs sok szénhidrár, gyümölcsből pedig a kivi és sárgabarack is jó.

2021. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A gyümölcsöket szeretem 🙂

Tésztából durum van itthon, rizsből pedig basmati. A bulgur is bejön. Salátákkal is jóban vagyok.

Ami nagy kísértés, azok a péktermékek.

2021. jan. 1. 17:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18 kilót fogytam a tavalyi évben. Ebből az első 10-et 12 hét alatt, ami elég gyors volt a bőrömnek, így lassítottam a dolgon, a másik nyolc kiló 7 hónap alatt ment le. Közben nem diétáztam, ettem mindent de mértékkel, ésszerűen és sokat sportoltam. A maradék 2-5 kilót is több hónap alatt akarom elveszíteni, hogy követni tudja a bőröm. Ja, és egyetlen percig sem ettem diétás ételeket.
2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Öröm olyantól is olvasni, aki nem mondott le a finom ízekről.

Nagyon sikeres sztori a tiéd kedves utolsó.

2021. jan. 1. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak szervezés kérdése :-)
2021. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!