Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekel valakit diétás étrend?...

Érdekel valakit diétás étrend? Megrendeltem,de sajnos a legtöbb étel nem tetszik.Szívesen átküldöm.A Fittetrend.hu-n vettem.

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha rendes dietetikus állította volna össze,akkor személyre szabta volna az étrendet,neked,a te ízlésedet figyelembe véve.De egy ilyen étrenddel más sem fog sokra menni...
2020. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Több kérdés is volt,mely kitért az általam szeretett ételekre.De például nem kérdezték meg,hogy szeretem- e a zellert vagy a lencsét.Dietetikus állította össze amúgy.
2020. szept. 8. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szölj neki,hogy ez meg az nem tetszik és alakítsa kicsit át :)
2020. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegy végülis.Kell valakinek vagy nem?
2020. szept. 8. 20:35
 5/11 grafno ***** válasza:
75%
nem
2020. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az étrend személyre szabott,, így hacsak valaki nem ugyanolyan testfelépítéssel és szükségletekkel rendelkezik, nem lesz hasznos
2020. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, ha nem akarsz érte ellentételezést. Kíváncsi vagyok, hogy mi az, amiért pénzt kérnek.
2020. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó,pont ez az,hogy számodra valószínűleg használhatatlan étrend.Olyan mint az összes többi online fellelhető 5 napos mintaétrend, amely nem veszi figyelembe az illető életvitelét.
2020. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

lehet, hogy dietetikus állította össze, de nem egyénre szabottan. Innentől kezdve kb semmire se jó, csak néhány embernek, véletlenül.

Nekem is diet rakta össze, de én nem reggeliztem, vacsora a főétkezésem, nem igazán szeretem a húst, de imádom a májat, stb. Az a jó étrend, ami ezeket figyelembe veszi.

2020. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as.Nem 5 napos étrendről van szó.Ha nem tudod,légyszíves ne írj.
2020. szept. 9. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!