Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan módszereket szeretnék...

Olyan módszereket szeretnék amiket itthon is elvégezhetek esetleg hatásos edzéseket, videokat,diétát vagy ezek a choco lite fogyókurás italok hatásosak? Vagy van olyan gyógyszer ami csökkenti kicsit az étvágyat?

Figyelt kérdés

Hatásos fogyókurás módszerek tapasztalatokra lennék kíváncsi! Körülbelül 7-8 kilótol szeretnék megszabadulni és onnantól kezdve tartani a súlyomat.

Mennyi idő alatt sikerült a fogyás es hány kilótol szabadult meg azt kérem tegyék hozzá.


2021. jan. 6. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a choco lite-t, csak megnyitottam a weboldalt. En biztosan nem vennék 10ezerért korpát, hajdinát és stb. Helyette útifűmaghéjat (Asia Centerben vagy kínai boltokban viszonylag olcsón hozzá lehet jutni), ami megszívja magát vízzel és eltelít. Szoktam reggel joghurtba es muzlibe is tenni, csak gyorsan kell megenni, mert hamar megkeményedik. Rengeteg ingyenes videó van fent FitnessBlender.com -on, profi oldallal, szűrővel. Ott veled csinalják a gyakorlatokat végig. Szerezz be egy jó minőségű matracot, ami nem csúszik es valami fancy edzőruhát. Én is alig varom, hogy felvehessem :) Egyébként sok clean eating receptkönyv van, pl Török Eszternek is vannak, egész normális receptekkel. (Egyiktől sem kapok pénzt a reklámért, tapasztalatból írtam ezeket - mielott valaki kitalalja ezt.. :D )
2021. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2 hatásos módszerrel találkoztam eddig ismerősi körben: az egyik Csernobil, egy ismerősöm 3 hónapig fotózta a vadon élő állatokat 2008-2013 ig, amikor elment 97kg volt, amikor visszajött 70kg lett, kb.napi 5 órát töltött fotózással a zónában, s ennek ellenére nem mutattak ki nála sugárfertőzést( megvizsgáltatta magát),a 2. Módszer amit hazánkban nem engedélyeznek, (Hollandiában, Dél-Spanyolországban szabad) a marihuana! Volt egy másik ismerősöm, túlsúllyal küzdött, és gyülölte a drogokat, nehezen beszélték rá, de sikerült, 4,5 hónap alatt 112 kg-ról 67,5 kg-ra visszafogyott, utána abbahagyta a marihuanát, visszahízott 78 kg-ra és azóta tartja ezt a súlyt marihuana nélkül, diétás kajával! Garantáltan hatásos mind kettő, és egyik választ sem viccnek szántam!
2021. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hány

Kg

Cm

Nő/férfi

Korú

vagy ha kérdezhetem?


Lehet, hogy csak önértékelési problémáid vannak. Vagy egészségedre megy plusz súly?

2021. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ja, és még annyi, hogy ha nagy súlybol fogsz, akkor ez elején gyorsan megy, de ne csak elfogyj, hanem mozgasd át az izmaid, erősítsd. Ne lógjon a bőröd. Formálódj szépen a fogyással együtt.


Ne ess a hibába hogy kilókat nézed, nézz BMI-t, és centiket.

2021. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
160 centi vagyok 60-63kg 21 éves és a hasamról szeretnék főként olyan 55kg-nál már megfelelőnek érezném mikor annyi voltam jól éreztem magam a bőrömben bár az fél éve volt másfél évig tartottam magam csak akkor a stressztől fogytam le 65kg-ról és ugyeltem rá hogy ne essek vissza de most kicsit belustultam.
2021. febr. 2. 17:49
 6/6 anonim válasza:

Rengeteg has gyakorlat van fent interneten. Esetleg tudok én is küldeni neked, ha írsz.

És a hasból fogyást az étrend befolyásolja a legjobban.

És a koplalást SOHA senki se tegye, mert utána több szalad vissza.

Kardio + figyelni az egész napi a kalóriabevitelre (amiben tudok segíteni, a kiszámításban) + otthon is végezhető erősítő gyakorlatok.

2021. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!