Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vékonyíthatnám a lábaim?

Hogyan vékonyíthatnám a lábaim?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy körte alkat vagyok,csípőtől felfelé teljesen elégedett vagyok magammal,pont elég széles a csípőm,vékony a derekam,nincs háj a hasamon,a melleim is pont jók,a vállam is pont jó.De a lábaimat és a fenekemet utálom!A combom legvastagabb része 60 cm:(a vádlim is jó vastag,és elég rövidek a lábaim,olyan kis tömzsi,nagyon nem szép látvány.Egy ideje futok,néha biciklizem,de nem vettem észre nagy változást,kivül a combom oldalt izmos,,és hátul is izmos,de belül nem.Na mindegy,szóval nagyon vastag lábaim vannak,és egyszerűen gyülölöm őket!Anyukámnak is ilyen alkata van,de neki vékonyabb egy kicsit a lába.

Hogyan tudnám vékonyítani vhogyan?

16/L


2010. aug. 14. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.Régebben 1-2 nap koplalás után pont belülről kezdtem el fogyni a combomnál.Már nem alkalmazom ezt a módszert,nem kifizetődő hosszútávon.Most futással ugyanígy elérem ezt,eddig bicikliztem,akkor nekem is oldalt-hátul izmosodott meg főleg,de a vádlim is formás lett.

Én a futásra tippelnék,meg esetleg tárogatást csinálhatnál,tornázni kellene,én tortatanárhoz is járok és ő mondja,hogy milyen gyakorlatokat kell csinálnom,hogy formálódjak.

2010. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedtem, és később tudtam csak meg, hogy HA TÖBBET ESZEL MINT A NAPI KALÓRIASZÜKSÉGLETED, AKKOR A SPORTTÓL NEM FOGYNI FOG A LÁBAD, HANEM VASTAGODNI, MERT A PLUSZT BEÉPÍTI AZ IZMOKBA!!!

A fogyás alapvetően akkor következik be, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz. Ekkor fogja elkezdeni a zsírt felhasználni a szervezeted, ekkor fogysz. Szóval számold ki, mennyi kalóriára van szükséged egy nap, annál 500 kalóriával kevesebbet kell bevinned naponta. Ekkor fogyni fogsz, mellette csinálhatsz valami laza sportot is, de ha továbbra is többet eszel, akkor vastagodni fogsz a sporttól, nem vékonyodni.

Nekem 61 centis volt a combom, és diétával + pici sporttal vékonyítottam 51 centisre, és azóta is tartom.

2010. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!