Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiztam így meg és hogy...

Miért hiztam így meg és hogy adjam le?

Figyelt kérdés
Szóval karantén alatt sokat felszedtem kb 8-10kg-ot elege látszik combomon,hasamon bokam meg kezem elege vékony maradt ugyanúgy:)) de lényeg h elege ellustultam és leszeretnek adni egy keveset valami tipp? 166/54kg ez sok?

2021. jan. 8. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
45 kilosan tulsagosan vekony voltal, kb anorexia szint. A mostani sulyod jo. 50 kilo ala ne menj ha mindenkepp fogyni akarsz.
2021. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora súlyból fogynod nem kell, szerintem elég ha próbálsz edzeni és izmosodni, jó alakod lesz tőle. :)
2021. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a séta is elég lesz. Eléggé alul van értékelve, pedig az is sokat segít. Kb. 8-10 ezer lépésre gondolok. Nekem így a combom vékonyabb lett, mondjuk súlyban nem változtam. Reggel meg este elmentem sétálni, ez kb. 6 ezer a többit meg napközben a házban mászkálással úgyis lelépem.
2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek igen karantén előtt nagyon durván vékony voltam annyira már nm akarok vidusa menni csak egy 4-5kg max
2021. jan. 9. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de ez még mindig vékony kategória.

Mondjuk ha mindenképpen alakítani szeretnél magadon, sportolj.

Első mindig az legyen, amit te szeretnél.

Viszont ha a mindenképp arra vagy kíváncsi, hogy hogy nézel ki egy idegen szerint küldj képet és megmondom.

De teljesen felesleges fogynod szerintem. Bármi jó ami mozgás neked, ha nem tetszel magadnak lényeg hogy mondjuk kardiózz, de diétáznod ilyen adatokkal felesleges, még rosszat is tennél vele magadnak.

2021. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!