Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét telt el hogy életmódott...

1 hét telt el hogy életmódott váltottam és nem fogytam semmit.. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Azert aggaszt nagyon a dolog mert en korabban nagyonsokat ettem foleg ilyen szemet kajákat/hasikat: csoki, chips, gumicukor stb...1 hete viszont nem eszem cukrit es kevesebbet eszem es futnok/edzek és 1 dkg-ot se fogytam... Mitol lehet?

Korabban mikor elkezdtem (par honapja de azt felisadtam, ugyhogy nem volt tartós) 1 het alatt kb 1 kg ment le.. És mindenhop azt írják hogy az elején fogy sokat az ember mert viz stb es ezert most ez nagyon aggaszt..



2021. jan. 9. 11:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
90%

Az elején nem azt jelenti, hogy egy hét alatt. Nem megy ilyen gyorsan. Kitartást kívánok, hogy tudd folytatni, ha már rávetted magad 😊

Hidd el, fog az látszani.

2021. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ne a fogyás legyen a célod, hanem a napi számaid!
2021. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Ó, és el ne felejtsük: ne a ki kilókat és a centiket kövesd, hanem hogy mennyit edzel a szükséges minimum fölé és mennyire korrekt ehhez a kalóriabeviteled! A kilók és centik innentől már önállóan teszik a dolgukat, néha ránézel, amikor kell egy kis öröm és büszkeség.
2021. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Mert túl sovány vagy és a szervezeted szerint nincs miből fogynod!
2021. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Hány centi és hány kiló vagy?
2021. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodj meg, én már második hete diéta és torna. És még szinte meg se mozdult a mérleg. Mondjuk annyit érzek, hogy a gyatya nem akar leszakadni rólam 😀
2021. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ne add fel, várjál még egy pár napot, 1-2 hetet. Ha mindent jól csinálsz meg indul az. Én 107 kilóról fogytam le 79-80 kilóra. Gyorsíthatod egy kis mozgással.
2021. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
68%

Én úgy tudom, hogy 2 hèt kell azèrt, mire beindul. Ha egy hónapot kibìrsz, hogy nem àllsz mèrlegre, akkpr már tuti fogyni fogsz. Èn is ezt próbàlom. 28.-án kezdtem ès ha bár azt gondolom fogytam, mégsem állok mèrlegre, hogy ne vegye el a kedvemet. Ha meg már egy hònapot kibírsz, sokkal könnyebb lesz a kajával is!

Remèlem sikerül neked!!

2021. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan szerinted ilyen könnyű fogyni?
2021. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan azt hiszed, hogy évek rombolását 1 hét alatt fogod elkezdeni helyrehozni? :D

Hormonálisan elég nagy bajok vannak minden elhízott embernél, azt nem 1 hét visszaállítani...

És nem koplalni kell, hanem nézni a kalóriát és a makrotápanyagokat. Rengeteg hülyeséget írnak a neten, ezzel vigyázz. Olyan meg nincs hogy nem eszel cukrot, mert a cukor az a szénhidrát, és szénhidrát van mindenben, csak eltérő mennyiségben és minőségben. Ja, és a szénhidrát igenis kell a szervezetnek, csak nem mindegy milyen típusú, hogy mikor eszed és mennyit. Nem nagy dolog ezeket megtanulni, a biokémiai és anatómiai része nélkül is el lehet boldogulni. Edzésnek meg inkább a súlyzó/saját testsúly, mint a futás, mert az erősítéssel izmot építesz, aminek nagy a kalóriaigénye, tehát minél izmosabb vagy, annál több kalóriát égetsz egy nap, és annál könnyebben olvad le a zsír. Nem kell testepítőnek lenni, de a csak futástól csoffadt leszel.

És ne vékony akarj lenni, hanem egészséges!

2021. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!