Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta és edzés mellé, milyen...

Diéta és edzés mellé, milyen terméket ajánlotok, amely könnyebbé teszi a nehéz pillanatokat?

Figyelt kérdés

Nyárig szeretném a karácsony szellemét leadni..

Heti 4 délutánomat edzéssel és futással töltöm. Folyamatosan diétázom. De nagyon nehéz, és félek hogy engedek a csábításnak.



2019. febr. 19. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Nehogy beszedj ilyen bogyókat... annyi az egészségednek.

100 kilóról fogytam 74-re, úgyhogy tudom a “titkot”. Most jól figyelj: életmódváltás. Nem diéta, nem kúra, hanem foreverandever normális életmód. És ebbe belefér időnként a sütemény és a csoki is.

2019. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány kilót szeretnél fogyni?


Egyébként adom az előző válaszát nem minden nap de néha tényleg belefér egy kis csoki is mértékkel.


Nem tudom mennyire van meg a napi fehérjemennyiséged esetleg amivel kiegészítheted és nekem nagyon sokat segített az a fehérjepor. De ezt is csak akkor ha kajával nem tudod bevinni a napi fehérjeadagodat.

Mivel van csokis ízbe is én minden nap felkelek rögtön ezzel kezdem így nem is kívánom annyira az édességet.

2019. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem értettem az embere, hogyan híznak meg az ünnepek alatt. Valószínű már előtte sem voltál jó formába. Én az ünnepek alatt 1kg idén 2kg-ot szedtem fel, úgy, hogy végig faltam. Most ne gyertek a genetikával, én egész évben odafigyelek magamra. Épp testben épp lélek.
2019. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fűszereket. Olvasgass a témában, nagyonsok féle van ami segít majd a fogyásban, izmok helyreállításában. Pl. Gyömbér, kömény fektebors stb.
2019. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vmilyen ízesítésű feherjeport ajánlok, rengeteget segít, az édesség utáni vágy leküzdésében is.
2019. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!