Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 135 kg, 185 cm, 21/f. Hogyan...

135 kg, 185 cm, 21/f. Hogyan álljak neki a fogyásnak?

Figyelt kérdés

Mozgásszegény életmód, 14 órás gépezés naponta, max 10 perc séta az utcán, mamahotel tehát azt eszem, amit elém raknak (olcsó és egészségtelen dolgok, meg amit nagyszülők adnak, csak fehérkenyér és zsíros dolgok, minden nap műanyag hús, stb.), dolgozni nem mert fúj (nem is bírok, mert csak fizikai munka van) és egyetem mellett nincs erőm/kitartásom hozzá, tehát nincs saját pénzem. Kezeletlen depresszió, toxikus család, élni akarás 0, életkedv 0, akaraterő 0, öngyilkossági gondolatok napi 100. Mindenem fáj, lábam, hátam, alig kapok levegőt, alig tartom meg a saját súlyom állva. Karjaim mint egy óvodásnak, alig tudok cipelni pár kilót, ilyen "noodle" karok.

Hogyan kezdjek ennek neki és szerintetek hogy kéne haladni?



2021. jan. 9. 20:43
 1/7 -,C9H13N,- válasza:
88%

A fogyás nem bonyolult, kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz. A cukros üdítőket, édességeket hagyd el, sokat segít.

+valami otthon végezhető edzés

2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Háziorvos ad beutalót laborvizsgálatra, ahol kiderül, hogy milyen a vércukor érték, esetleg terheléses vércukor vizsgálatot végeznek, hogy nem vagy-e 2-es típusú diabéteszes.
2021. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Ne egyél annyit. Egy-egy nap evést hagyj ki minden héten.
2021. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drisha92 válasza:
79%
Próbálj fejben rendet vágni kezdetnek! Írtad a kezeletlen depressziót. Hát kezeltesd mondjuk! Menj el dolgozni! Ha a munka fuj, eleve nincs is miről beszélni. Egyetem mellett, hagyjuk már, távoktatás van kb mindenhol, de amúgyis hányezer diák nyomja egyetem mellett a melót békeidőben is? Nem kifogás. Én okj-ra úgy jártam be sokszor, hogy este 10-re mentem a tescoba, reggel 6-kor vége, az öltözőben gyors tusi, átöltözés, aztán zsa suliba. Szóval te is meg fogod tudni oldani. Fokozatosan akár, részmunkaidőben. Fizikai munka? Meg tudod csinálni, az nem csak azt jelenti, hogy taligázol 12órában, van könnyű fizikai meló is. Pl borítékolás, csomagolás. Nem leszel belőle Rockefeller, de megtanulod kicsit a pénz és a munka értékét. Meg lesz egy kis bevételed, amiből tudsz az egészségedre fordítani. Addig meg menj el sétálni. Ne 10 perceket, amennyit bírsz egyszerre. 135 kilóval fél órának még mennie kéne. Ezt napi 2×-3× mondjuk. Közben tudsz filózni is. Nem azon, hogy hogy nyírd ki magad, hanem azon, hogy hogy törj ki, hogy javíts a dolgaidon. Ha akarod, megpróbálok segíteni, egy p*csánrúgásra itt vagyok bármikor (átvitt értelemben elsősorban).
2021. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
neked meg gyors regeneralodassal sport mondanam uszoda heti 3* mellette triatlon tobbi kiegészítő aga.. kerekpar futas meg ne seta rendszeres vegyel kutyat aki te felelőseged.. Es heti 2* sulyzos edzes
2021. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi voltam, ráadásul nő és alacsonyabb is nálad. Nem értémeltem magam, úgy voltam vele, hogy nekem már mindegy. Viszont mégis volt az életemben pár dolog ami erőt adott, hogy elkezdjek változtatni az életemen. Elkezdtem sétálni járni és kalóriát számolni. Nagyon gyorsan elkezdtek leszaladni a kilók. Jelenleg -15kg-nál járok. Még sok van hátra de már most sokkal jobban érzem magam. Amit meg kell értened, hogy ne másoktól várd a megváltást. Nem azért nem fogysz le, mert nincs személyi edződ, pszichológusod, dietetikusod, szakácsod, hanem magad miatt. Tanulj meg főzni. A húst grill rácson is ki lehet sütni, olaj sem kell hozzá. A kenyeret el lehet hagyni, a zöldségek meg eleve olcsóak.
2021. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van kedved ismerkedni?
2021. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!