Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni de nemtudom...

Leszeretnék fogyni de nemtudom hogyan 106kg 16 185cm, mit sportoljak? Es mit ne/mit egyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Privátban nagyon szívesen segítek, ha írsz, és érdekel.
2016. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Mint az első én is nagyon szívesen segítek neked,privátban jó pénzért...
2016. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyél a jelenlegihez képest fele adagot.
2016. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Mindenképpen mellőzd a cukros ételeket én édesítőszerre cseréltem le a cukrot.a fehér kenyeret,a cukros üdítőket száműztem az étrendemből.Csakis szigorúan vizet iszom.Sok zöldséget eszem.Ami a húst illeti csirkét,marhát,halat fogyaszthatod nyugodtan.Edzőterembe járok mar egy ideje heti 5 alkalommal.de Ez egyén függő,ahogy időd engedi.kardio edzést egyszer csinálok egy heten a többi Súlyzós edzés.mar több mint 3honapja változtattam az etrendemen és elkezdtem edzeni és ez az érzés leírhatatlan :) a változás pedig szembetűnő.minden fejben dől el.de véleményem szerint az egészséges táplálkozást mindenkeppen párosítsd az edzessel.ahogy időd engedi menj el edzeni es a siker nem marad el!csak vízuma hadban és abban,hogy meg tudod csinálni!hidd el megéri :) sok sikert és kitartást kívánok Neked!
2016. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Előzőző hozzászóló vagyok javitanék a szövegemben mert a telefonom kijavitott :))


*bizz magadban

2016. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi sok sikert neked is, a cukrot már elhagytam és én is szigoruan csak vizet iszok már
2016. okt. 16. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Elhagyni a cukrot, finom lisztet tartalmazó ételeket. Érdemes figyelni az étel tarsításra is, nézz utána ennek. Figyelj arra, hogy ne zabálj be, nem egyszerű ez, de fontos. Persze azért mindig lakj jól, fontos, hogy ezt az új szokást (mert ki kell alakítanod magadban egy új szokást, ez a lényeg), hosszútávon fenn tudd tartani. Épp ezért ne is úgy gondolj rá, mint valami fogyókúra. Aki fogyókúrázik, sose lesz tartósan normális testalkatú. Kezdj el futni, vagy bringázni. Heti 3-szor 1 orában. Hidd el, találsz rá időt ha akarsz, én pl. reggelente járok futni, még napfelkelte előtt. Keress fórumokat, Facebook csoportokat, ahol az egészséges életmóddal, egészséges ételekkel, bringázással, futással foglalkoznak, olvasgass, kérdezősködj, vedd fel a szokásaikat. Sok sikert! :)
2016. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsók írtak jó és helyes dolgokat.


A szénhidrát helyettesítésről már esett szó.


A másik ami sok energiát hordoz az állati és a hidrogénezett zsírok. Zsírként még a leginkább használható a kókusz zsír vagy kókusz olaj amit lehet az ételek készítéséhez, sütéshez használni.


Amiben túlsúlyos étkezés a fontos, az a fehérje forrásokban bővelkedő étrend.


Az izmok a fehérjékből épülnek. A fogyás az főképp az izmok megnövelésével, a nagyobb izom tömeg használata által a fokozott elégetésével érhető el a leghatékonyabban.


A nagyobb izomtömeg elégeti azt az energiát, amit a kisebb izomzattal rendelkezők, a kevesebbet mozgók jobb híján elraktároznak a különböző test tájakon zsír szövet formájában.

2016. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csincsy válasza:
Előttem szinte mindent leírtak! Csak annyit tennék hozzá, hogy kezdésnek talán ne a futást válaszd, hanem csak sétálj! Azt jó sokat lehet, tempósan, de a futás megterheli a túlsúly miatt a térdedet, bokádat, akár a gerincedet is! Ráadásul, ha hamar kifáradsz, mert pl. túl gyorsan kezdesz, el is megy a kedved tőle... Szerintem sétálj minden este/reggel legalább fél órát gyors tempóban, nem andalogva, (zsírégetős pulzusszámmal), változtass az étrendeden, és ha lement 5-10 kg, akkor kezdj futni! :) Persze, csak ha akarsz egyáltalán futni! :) A bringa is jó! :) Sok sikert! Menni fog! ;)
2016. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig 107rol 101re fogytam
2017. jan. 2. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!