Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a folyamatos édességvágytól/ felesleges evés rohamoktól?

Figyelt kérdés

Eléggé meghíztam és szeretnék legkésőbb nyárra rendbe jönni. Az a baj, hogyha tanulok állandóan rámjön a falási roham és képes vagyok megenni 1 tábla csokit és egyéb édességeket, nasikat. És ez egy nap többször is előfordul. Próbálok edzeni és csökkenteni a rendes kaját, és mostanra már a reggelimet is kihagyom...viszont ezt az édességes dolgot úgy érzem képtelen vagyok elengedni...

17/L, 168cm vagyok és 70 kiló.



2021. jan. 9. 23:11
 1/10 anonim válasza:
83%
Pont azért törnek rád ezek a rohamok mert elhagyod a rendes étkezéseket. Azokat tartsd meg és a szervezeted nem fog sikítva ordítani hogy energiára van szüksége amit persze ilyen rossz szénhidrátként akar majd hiszen ebből jut a leggyorsabban energiához.
2021. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pont a reggelit ne hagyd ki, a nap legfontosabb étkezése. Nekem mindig a reggelim a legkalóriadúsabb, egész napra ad egy jó löketet, nekem ez nagyon bevált.
2021. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
gondolj arra ott ragad az a csoki a derekadon.. es egy srac elso tekintete arra esik milyen eselyeid lesznek kesobbi eletedben
2021. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggelire rost es feherje gazdag etelt válasz.. zabkasa protein turmixal
2021. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Protein turmix nagyon finom.. zsi laktoz mentes hidrotlizatumot válasz
2021. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Próbálkozom:)
2021. jan. 10. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggelire szoktam én is a legtöbb kalóriát enni. Joghurtba vagy muzlibe utifumaghej es chiamag segit a telitettsegerzetben.
2021. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Tanulástól nekem is ez volt, ha használod az agyad, akkor a cukor hiányozni fog. Ha pótlod, akkor egyfajta drogjént fog funkcionálni - rövid távon felpörgeti az agyadat, viszont ez egy rendkívül rövid ideig tartó "rush", utána megint kelleni fog.


Megoldás? Ne tanulj annyit. Menj el futni, mozogni. Hidd el, több értelme van mint a tanulásnak. 2-esnél fölösleges jobb jegyeket szerezni a gimiben.

2021. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hiba amit elkövethetsz, az hogy rendes étkezést kihagysz és kiéhezteted a szervezeted. Az édességvágyat pedig lehet szabályozni. Részben önkontrollal, részben alternatív megoldásokkal, helyettesítéssel- de ezt is mértékkel. Nekem bejöttek ezek a módszerek. Minél tovább csinálod, annál kevésbé fogod kívánni. Persze nyilván ez sok munka, és nem egyik napról a másikra fogsz tudni ezen változtatni. Hosszú hónapokig is eltarthat.

Van aki csak azt kapja amiért megdolgozik.

2021. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta valaki, hogy az édességvágy többek között c-vitamin és egyéb vitaminok hiányát jelzi. Nem nagyon hittem neki, de elkezdtem rendszeresen szedni vitaminokat és tényleg alábbhagyott, pedig már nagyon durva szinten nyomtam. A rendszeres, hosszú, jó alvás is segített sokat.
2021. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!